STRONA GŁÓWNA
22/08/2019 09:29   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA O
- Skład
- Transfery 2019/2020
- Strzelcy 2019/2020
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2018/2019
1.
Mariusz
Chlabicz
3
bramki
Paweł
Niemienionek
3
bramki
Adam
Tylus
3
bramki
Igor
Dąbek
3
bramki
Adam
Kowalski
3
bramki
6.
Kamil
Jabłonowski
2
bramki
7.
Bartosz
Szczęsny
1
bramka
Jarosław
Wichowski
1
bramka
Dawid
Król
1
bramka
Jakub
Dasiak
1
bramka
Akademia Piłkarska
Witamy
Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Miejskiego Klubu Sportowego "3KF - Włókniarz" Mirsk
Treningi 2019 - młodziki, orliki, żaki, skrzaty.
treningi3.JPG
II kolejka klasy okręgowej - wysoka porażka z Leśnikiem.
MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - LEŚNIK OSIECZNICA  0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 - , 0:2 - , 0:3 - .

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Dasiak, Kowalski, Ł. Niemienionek, Tomczak - Piejko, Fościak, Krawiec, Popławski - Dąbek
, J. Niemienionek.


II kolejka ligi okręgowej - 17.08.2019:
Pogoń Świerzawa - Stella Lubomierz 1:0
Piast Wykroty - Pogoń Markocice 4:0
3KF-Włókniarz Mirsk - Leśnik Osiecznica 0:3
Woskar Szklarska Poręba - BKS Bolesławiec 2:2

18.08.2019:
Vicoria Ruszów - Lechia Piechowice 3:1
Nysa Zgorzelec - Włókniarz Leśna 0:2
Olimpia Kamienna Góra - Hutnik Pieńsk 2:1

23.11.2019:
GKS Warta Bolesławiecka - Łużyce Lubań

I kolejka klasy okręgowej - remis w Bolesławcu.
BKS BOLESŁAWIEC - MKS 3KF-WŁÓKNIARZ  0:0

Żółta kartka: Ł. Niemienionek. Sędziowali: Kamil Snacki oraz Dariusz Czechowski i Robert Wasylkiewicz. Widzów: 200.

BKS: Walczak - Mucha (82. Kwoczka), Dul, Gasiak (46. Zagórski), Kowalonek - Latała (46. Kulesza), Lisowski, Majka, Olesiński - Puzio, Skiba (46. Graczyk).

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny (46. Szurmiej),
Kowalski, Ł. Niemienionek, Tomczak - Piejko, Król, Fościak, Popławski - Dąbek, Tylus.


I kolejka klasy okręgowej - 15.08.2019:

BKS Bolesławiec - MKS 3KF-Włókniarz Mirsk 0:0
Woskar Szklarska Poręba - Pogoń Świerzawa 1:5
Włókniarz Leśna - Piast Wykroty 9:1
Leśnik Osiecznica - Victoria Ruszów 6:0
Lechia Piechowice - Olimpia Kamienna Góra 3:0
Łużyce Lubań - Nysa Zgorzelec 0:4
Hutnik Pieńsk - GKS Warta Bolesławiecka 3:1
Pogoń Markocice - Stella Lubomierz 3:2

IV sparing Włókniarza.
KWISA ŚWIERADÓW-ZDRÓJ - MKS 3KF-WŁÓKNIARZ  3:2 (3:1)

Bramki:
Król, Dąbek.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Ł. Niemienionek, Kowalski, Tomczak - Szkudlarek, Makowski, Król, Piejko - Tylus, Dąbek.

Rezerwa: Szurmiej.

III sparing Włókniarza - 03.08.2019.
MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - WŁÓKNIARZ LEŚNA  3:1 (1:1)

Bramki: Popławski, Kowalski, Dąbek.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Kowalski, Dasiak, Tomczak - Krawiec, Popławski, Król, Piejko - Dąbek, Tylus.

Rezerwa: Szurmiej, Szkudlarek.

I i II sparing Włókniarza.
MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - SLOVAN FRÝDLANT  1:3 (0:3)

Bramka: Dąbek.

3KF-WŁÓKNIARZ: W. Fościak -
Górny, Kowalski, Ł. Niemienionek, Dasiak - R. Fościak, Makowski, Popławski, Krawiec - Tylus, Dąbek.

Rezerwa: J. Niemienionek, Szkudlarek, Szurmiej, Tomczak.

_________________________________________________________

MKS 3KF-WŁÓKNIARZ- CZARNI LWÓWEK ŚLĄSKI  6:2 (1:1)


Bramki:
3 - Dąbek, Krawiec, Tylus, Król.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Kowalski, Ł. Niemienionek, Dasiak - Król, Makowski, Popławski, Krawiec - Tylus, Dąbek.

Rezerwa: Szurmiej, Tomczak, Piejko.

Składki członkowskie 2019/2020.
Zarząd Klubu MKS "3KF-Włókniarz" Mirsk przypomina członkom o zbliżającym się terminie opłacania składek członkowskich na sezon 2019/2020. Wysokość składek pozostaje bez zmian tj. jednorazowo 120zł / sezon płatne do 31 lipca 2019 lub w dwóch ratach po 65 zł płatne do 31 lipca 2019 i 31 stycznia 2020. Wpłaty można dokonywać bezpośrednio na konto bankowe klubu (rachunek nr 08 1020 2124 0000 8302 0058 7279 tytułem: składka członkowska, imię i nazwisko) lub bezpośrednio u skarbnika po uprzednim kontakcie telefonicznym (Darek Plitt, tel. 530 992 299).

Wychowanek Włókniarza reprezentantem Polski w Finale turnieju UEFA Regions’ Cup 2019 w Bawarii w dniach 18 – 26 czerwca 2019 roku.
UEFA 4.jpg

UEFA 2.jpg

UEFA 3.jpg

grupa.jpg

Wychowanek Włókniarza Paweł Niemienionek reprezentantem Polski w Finale turnieju UEFA Regions’ Cup 2019 w Bawarii w dniach 18 – 26 czerwca 2019 roku.


W turnieju finałowym UEFA Regions’ Cup gra osiem reprezentacji regionów, w tym drużyna Dolnego Śląska, która najpierw została mistrzem Polski, a następnie we włoskiej Toskanii zwyciężyła w turnieju eliminacyjnym...

AKTUALIZACJA: W rozegranych meczach Dolnoślązacy pokonali reprezentację rosyjskiego regionu Chayka 1:0, z Hiszpanami zremisowali 1:1 i Czechami 2:2. W finale, w niemieckim Burghausen pokonali zespół Bawarii 3:2, tym samym po 12 latach ponownie są mistrzami Europy amatorów.
  
XXX kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - porażka na koniec.
MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - APIS JĘDRZYCHOWICE  1:2 (1:1)

Bramki: 0:1 0 - Baszak (13), 1:1 - Kowalski (16), 1:2 - Andruchów (47).
Żółta kartka: P. Bystryk. Sędziowali: Michał Hnatkiewicz oraz Marcin Niciński i Łukasz Zembaty. Widzów: 150.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak -
Górny, Niemienionek, Kowalski, Makowski (80. Popławski) - Krawiec, Król (77. Bulcewicz), Jędrzejczak (54. Fościak), Jabłonowski (64. Piejko) - Dąbek (67. Tylus), B. Morzecki.

APIS: Skóra - Liszka, Andruchów, Woźniczka, E. Bystryk - P. Bystryk, Kościuk (47. Rudnicki), Machowski, Mockało - Piechno (89. Grajek),
Baszak.

XXIX kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - porażka w Wąsoszu.
ORLA WĄSOSZ - MKS 3KF-WŁÓKNIARZ  2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Sobieraj (80), 2:0 - Bojanowski (83). Żółta kartka: Kędziora. Sędziowali: Krzysztof Stępień oraz Grzegorz Niewiadomski i Rafał Świerczek. Widzów: 100.

ORLA: Wójcik - Makieła, Birk, Koroś, Kędziora (70. Jachimowicz) - Turbański, Bojanowski, Tas, Stettler - Kacprzak (55. Sobieraj), Pukała.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Ł. Niemienionek, Kowalski, Makowski - Dasiak (54. Krawiec), Piejko (80. Bulcewicz), Fościak, Król, Jabłonowski - Dąbek (73. Tylus).

XXVIII kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 25/26.05.2019
MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE  1:5 (0:2)

Bramki: 0:1 - Gambal (1), 0:2 - Zawadzki (21), 1:2 - Jabłonowski (51), 1:3 - Ogórek (67), 1:4 - Zawadzki (69), 1:5 - A. Wójcik (90). Żółte kartki: Fościak oraz Skotarczak. Sędziowali: Michał Majchrzak oraz Marcin Telak i Adam Bukowski. Widzów: 150.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak -
Krawiec (70. Bulcewicz), Górny (81. Szurmiej), Ł. Niemienionek, Makowski - Piejko (56. Tylus), Król, Fościak, Jędrzejczak - Jabłonowski, Dąbek (78. Tomczak).

ORKAN: Krawczyk (83. M. Wójcik) - Pawlaczyk (81. Sidorowicz), Zawadzki (73. Koziarz), Ułasiewicz, Skotarczak (78. Kołbuc) - A. Wójcik, Pilarowski, Ogórek, Kociszewski (60. Filipiak) - Gambal, Ciunowicz
.


XXVIII kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 25.05.2019:
Górnik Złotoryja - Karkonosze Jelenia Góra 2:1
BKS Bolesławiec - AKS Strzegom 1:3
Prochowiczanka Prochowice - Stal Chocianów 5:4
Vitoria Ruszów - Sparta Grębocice 5:8
3KF-Włókniarz Mirsk - Orkan Szczedrzykowice 1:5

26.05.2019:
Sparta Rudna - Apis Jędrzychowice 5-2
Odra Ścinawa - Orla Wąsosz 3-1

Pauza: Chrobry II Głogów.


Strona 1 z 78 1 2 3 4 > >>
www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
II kolejka -
17/18.08.2019

MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
0 - 3
Leśnik Osiecznica
Następna kolejka
III kolejka -
24/25.08.2019

Lechia Piechowice
-
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Puchar Polski
Półfinał Pucharu Polski
na szczeblu okręgu jeleniogórskiego -
03.04.2019

Lotnik Jeżów Sudecki
2 - 0
MKS 3KF-Włókniarz Mirsk
Tabela klasy O
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Piast
-
-
2.
Łużyce
-
-
3.
Woskar
-
-
4.
Hutnik
-
-
5.
BKS
-
-
6.
Pogoń Ś.
-
-
7.
Pogoń M.
-
-
8.
Włókniarz
-
-
9.
Stella
-
-
10.
Lechia
-
-
11.
GKS
-
-
12.
BKS
-
-
13.
Nysa
-
-
14.
3KF-Włókniarz
-
-
15.
Victoria
-
-
15.
Leśnik
-
-
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
OZPN Jelenia Góra
OZPN Legnica
DZPR Wrocław
MKS "3KF - Włókniarz" Mirsk