STRONA GŁÓWNA
08/05/2021 12:47   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - LIGA O
- Skład
- Transfery 2020/2021
- Strzelcy 2020/2021
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - KLASA O
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
ORLIKI
- Skład
- Turnieje
PIŁKA RĘCZNA - JUNIORKI MŁODSZE
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
PIŁKA RĘCZNA - DZIEWCZYNKI
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2020/2021
1.
Igor
Dąbek

11 bramek
2.
Paweł
Juźwik

7 bramek
3.
Roman
Sidorski

5 bramek
Szymon
Żarkowski

5 bramek
5.
Patryk
Czyrko

4 bramki
6.
Jakub
Dasiak

1 bramka
Seweryn
Staszak

1 bramka
Adam
Tylus

1 bramka
Bartosz
Morzecki

1 bramka
Cezary
Leśniański

1 bramka
Witamy
Witamy na oficjalnej stronie internetowej
Miejskiego Klubu Sportowego "Włókniarz" Mirsk
XVIII kolejka ligi okręgowej - ciężka przeprawa w Kamiennej Górze.
OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - WŁÓKNIARZ  1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 - Oświęcimka (4), 1:1 - Żarkowski (67). Żółte kartki: Hadała, Wojciechowski oraz Juźwik. Sędziowali: Kamil Snacki oraz Mariusz Czechowski i Robert Wiejak. Widzów: Bez udziału publiczności.

OLIMPIA: Trzepak - Młodziński, Burghardt, Hadała, Urbanowicz (77. Wojciechowski) - Sochacki, Oświęcimka, Domin (83. Bijak), Filip - Wieczorek (60. Powiertowski), Misan.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny (46. Dasiak), Krawiec, Leśniański, Tomczak - Sidorski, Juźwik, Marzec, Talarski (80. Popławski) - Żarkowski, Dąbek (85. Czyrko).


XVIII kolejka ligi okręgowej - 03.05.2021:
Woskar Szklarska Poręba - BKS Bolesławiec 0:4
Lechia Piechowice - Iskra Łagów 0:4
Nysa Zgorzelec - Victoria Ruszów 3:1
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk 1:1
GKS warta Bolesławiecka - Hutnik Pieńsk 1:3
Olimpia Kowary - Pogoń Świerzawa 3:1
Łużyce Lubań - Twardy Świętoszów 0:4
Piast Wykroty - Czarni Lwówek Śląski 1:3

XVII kolejka ligi okręgowej - minimalna przegrana z liderem.
WŁÓKNIARZ - POGOŃ ŚWIERZAWA  1:2 (1:2)

Bramki: 0:1 - Kurek (11), 1:1 - Dąbek (21), 1:2 - Górny (36 - bramka samobójcza). Żółte kartki: Tomczak, Marzec, Sidorski, Witczak oraz W. Chlebosz, Górny, Cichoń, Marzec, Hyndle. Sędziowali: Kamil Olejarczyk oraz Jakub Szymkowiak i Robert Wiejak. Widzów: Bez udziału publiczności.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Krawiec, Zawadzki, Tomczak (80. Popławski) - Sidorski, Marzec, Juźwik, Talarski (65. Czyrko)- Żarkowski, Dabek.

POGOŃ: Podolak - W. Chlebosz, Hyndle, Marzec (86. Łaba), Górny (90. Kręglicki) - Szeliga, Michał Bigos (75. Trotsyk), Kurek, Maraszek (78. Madejczyk) - Krajewski, Cichoń (87. Marcin Bigos).


XVII kolejka ligi okręgowej - 01.05.2021:
Twardy Świętoszów - Woskar Szklarska Poręba 2:0
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty 4:1
Czarni Lwówek Śląski - Nysa Zgorzelec 2:5
Olimpia Kowary - Lechia Piechowice 1:0
Iskra Łagów - GKS Warta Bolesławiecka 4:1
Włókniarz Mirsk - Pogoń Świerzawa 1:2
BKS Bolesławiec - Olimpia Kamienna Góra 0:3
Victoria Ruszów - Łużyce Lubań 1:4

XVI kolejka ligi okręgowej - remis w Piechowicach.
LECHIA PIECHOWICE - WŁÓKNIARZ  1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 - Juźwik (58), 1:1 - Myjak (78). Żółte kartki: Kwiatkowski, Misura, Pietrzykowski oraz Krawiec, Chowański. Czerwona kartka: Leśniański (54 - akcja ratunkowa). Sędziowali: Sławomir Rak oraz Wacław Bocheński i Konrad Szyłak. Widzów: Bez udziału publiczności.

LECHIA: Kosiński - Przywara, Misiura, Kwiatkowski, J. Najczuk (46. Golonka) - Myjak, Michałek, Buczek (66. S. Najczuk), Pakosz - Pietrzykowski, Pietruczuk.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Górny, Zawadzki, Krawiec (46. Leśniański), Tomczak - Popławski (46. Żarkowski), Marzec, Talarski (55. Chowański), Juźwik - Sidorski (79. Kowalski), Dąbek (65. Czyrko).


XVI kolejka ligi okręgowej - 24.04.2021:
Nysa Zgorzelec - Hutnik Pieńsk 2:0
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba 0:0
Piast Wykroty - Iskra Łagów 1:1
Lechia Piechowice - Włókniarz Mirsk 1:1
Olimpia Kamienna Góra - Twardy Świętoszów 2:1
Victoria Ruszów - Czarni Lwówek Śląski 4:2
Pogoń Świerzawa - BKS Bolesławiec 1:1
Olimpia Kowary - GKS Warta Bolesławiecka 3:0 vo.

VI sparing Włókniarza - 13.03.2021.
SPARTA ZEBRZYDOWA - WŁÓKNIARZ  1:4 (0:1)

Bramki: Dąbek - 3, Czyrko.

WŁÓKNIARZ: Czyrko - Tomczak, Krawiec, Górny, Kowalski - Sidorski, Juźwik, Talarski, Popławski - Dąbek, Staszak.

Rezerwa: Gajewski.

V sparing Włókniarza - 06.03.2021.
WŁÓKNIARZ - APIS JĘDRZYCHOWICE  1:7 (1:2)

Bramka: Sidorski

WŁÓKNIARZ: Witczak - Popławski, Krawiec, Zawadzki, Górny - Sidorski, Juźwik, Marzec, Tomczak  - Serdeczny, Żarkowski.

Rezerwa: Staszak, Dąbek, Czyrko, Dasiak, Talarski.

IV sparing Włókniarza - 27.02.2021.
WŁÓKNIARZ - KUŹNIA JAWOR  3:3 (0:1)

Bramki: Staszak, Sidorski, Żarkowski.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Tomczak, Zawadzki, Górny - Krawiec, Marzec, Juźwik, Talarski, Żarkowski - Czyrko, Dąbek.

Rezerwa: Staszak, Sidorski, Popławski.

III sparing Włókniarza - 22.02.2021.
WŁÓKNIARZ - KWISA ŚWIERADÓW-ZDRÓJ  4:0 (3:0)

Bramki: Juźwik - 2, Tomczak, Dąbek.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Tomczak, Zawadzki, Dasiak, Kowalski  - Juźwik, Marzec, Talarski, Żarkowski - Dąbek, Czyrko.

Rezerwa: Górny, Popławski.

II sparing Włókniarza - 13.02.2021.
WŁÓKNIARZ - KORONA RADOSTÓW  2:0 (0:0)

Bramki: Żarkowski, Juźwik.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Tomczak, Krawiec, Zawadzki, Kowalski - Popławski, Juźwik, Marzec, Żarkowski - Dąbek, Czyrko.

Rezerwa: Staszak, Gajewski.

I sparing Włókniarza - 06.02.2021.
WŁÓKNIARZ - CHROBRY NOWOGRODZIEC  3:6 (0:0, 1:4, 2:2)

Bramki: Dąbek - 2, Czyrko.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Tomczak, Krawiec, Leśniański, Kowalski - Talarski, Juźwik, Staszak, Żarkowski - Dąbek, Czyrko.

Plan sparingów Włókniarza na zimę 2020/2021.
Plan spotkań sparingowych Włókniarza w ramach przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2020/2021:

1. Włókniarz - Chrobry Nowogrodziec: 06.02.2021 (sobota), godz. 14.00 (Lubań).

2. Włókniarz - Korona Radostów: 13.02.2021 (sobota), godz. 14.00 (Lubań).

3. Włókniarz - Kwisa Świeradów-Zdrój: 22.02.2021 (poniedziałek), godz. 17.00 (Lubań).

4. Włókniarz - Kuźnia Jawor: 27.02.2021 (sobota), godz. 15.00 (Mirsk).

5. Włókniarz - Apis Jędrzychowice: 06.03.2021 (sobota), godz. 15.00 (Mirsk).

6. Włókniarz - Sparta Zebrzydowa: 13.03.2021 (sobota), godz. 16.00 (Zebrzydowa).

XV kolejka ligi okręgowej - pewna wygrana na koniec rundy.
GKS WARTA BOLESŁAWIECKA - WŁÓKNIARZ  1:3 (0:3)

Bramki: 0:1 - Czyrko (12), 0:2 - Żarkowski (32), 0:3 - Dąbek (39), 1:3 - Szymański (84). Żółte kartki: Pyrka, Lewandowski oraz Sidorski. Sędziowali: Piotr Tośko oraz Jakub Szymkowiak i Dariusz Sasiela. Widzów: Bez udziału publiczności.

GKS: Skrzypek - Hyjek (75. Półchłopek), Trykowski, Wojciechowski, Lewandowski - Puzio, A. Pyrka, Pełdiak, Jaśkiewicz (46. Pełech) - Szymański, M. Pyrka.

WŁÓKNIARZ: Witczak - Tomczak, Ł. Niemienionek, Leśniański, Dasiak - Sidorski, Marzec, Juźwik, Żarkowski - Dąbek (81. Staszak), Czyrko (70. Popławski).


XV kolejka ligi okręgowej - 11.11.2020:
Nysa Zgorzelec - Iskra Łagów 0:2
Piast Wykroty - Olimpia Kowary 5:1
Czarni Lwówek Śląski - Łużyce Lubań 1:2
Lechia Piechowice - BKS Bolesławiec 0:4
Olimpia Kamienna Góra - Woskar Szklarska Poręba 1:2
GKS Warta Bolesławiecka - Włókniarz Mirsk 1:3
Victoria Ruszów - Hutnik Pieńsk 3:5
Pogoń Świerzawa - Twardy Świętoszów 1:2

Strona 1 z 82 1 2 3 4 > >>
www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XVIII kolejka -
03.05.2021

Olimpia Kamienna Góra
1 - 1
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XVIX kolejka -
08/09.05.2021

MKS Włókniarz Mirsk
-
Woskar Szklarska Poręba
Puchar Polski
1/4 finału Pucharu Polski
Podokręgu Jelenia Góra -
23.09.2020

MKS Włókniarz Mirsk
0 - 3
Karkonosze Jelenia Góra
Tabela ligi O
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Iskra
18
42
2.
Pogoń
18
39
3.
BKS
18
37
4.
Łużyce
18
34
5.
Czarni
18
31
6.
Twardy
18
29
7.
Nysa
18
29
8.
Olimpia K.
18
28
9.
Włókniarz
18
26
10.
Hutnik
18
26
11.
Piast
18
24
12.
Victoria
18
23
13.
Olimpia K.G.
18
15
14.
Woskar
18
14
15.
GKS
18
12
16.
Lechia
18
2
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk