STRONA GŁÓWNA
13/05/2025 14:06   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
- Standardy Ochrony
Małoletnich

SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2024/2025
- Strzelcy 2024/2025
- Terminarz i wyniki
- Tabela
TRAMPKARZE - IV LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - V LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2024/2025

1.
Igor
Dąbek
43 bramki
2.
Kewin
Wawrzeńczyk
42 bramki
3.
Michał
Rojek
9 bramek
4.
Wiktor
Tracz
7 bramek
5.
Adam
Tylus
5 bramek
6.
Cezary
Leśniański
3 bramki
7.
Adrian
Talarski
2 bramki
8.
Dawid
Grygiel
1 bramka
-
Przemysław
Bielewski
1 bramka
V Noworoczny Turniej Futsalu IZERY CUP - 15.01.2017.
Sparingi
W niedzielę, 15 stycznia br. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Mirsku odbyła się V już edycja Noworocznego Turnieju Futsalu IZERY CUP współorganizowanego przez Gminę Mirsk oraz Miejski Klub Sportowy „PH Sawczak-Włókniarz” Mirsk. Na starcie stawiło się 8 zespołów: dwie ekipy MKS „PH Sawczak-Włókniarz” Mirsk, juniorzy starsi Karkonoszy Jelenia Góra, BKS Bolesławiec, Olsza Olszyna, Włókniarz Leśna, Stella Lubomierz i Lotnik Jeżów Sudecki. Zespoły zostały podzielona na dwie grupy, w których każdy zagrał z każdym. Walka w grupach była niezwykle zacięta i do ostatniej kolejki ważyło się kto z kim zagra w półfinale.

Ostatecznie o finał zagrały drużyny MKS „PH Sawczak-Włókniarz I” Mirsk i Lotnika Jeżów Sudecki oraz BKS-u Bolesławiec i Karkonoszy Jelenia Góra. Mirszczanie wygrali swój półfinał w stosunku 3:1, o wiele bardziej zacięta walka była w drugim spotkaniu, gdzie dopiero rzuty karne zdecydowały o zwycięzcy. Lepiej jedenastki wykonywali młodzi piłkarze z Jeleniej Góry i to oni zagrali o pierwsze miejsce z Włókniarzem. Zanim to jednak nastąpiło rozegrany został mecz o miejsce trzecie, który 2:1 wygrał Lotnik Jeżów Sudecki, pokonując rywala z Bolesławca. W finale Włókniarz po wyrównanej i szybkiej grze pokonał Karkonosze Jelenia Góra 2:0, wygrywając tym samym po raz drugi w pięcioletniej historii rozgrywek IZERY CUP.


Na koniec nastąpiło wręczenie nagród grupowych oraz indywidualnych, pamiątkowe puchary ufundowane przez  Burmistrza Miasta i Gminy Mirsk otrzymały trzy pierwsze zespoły,  wszystkie ekipy dostały okazjonalne dyplomy. Najlepszym bramkarzem wybrano zawodnika Włókniarza I Adama Swarzyńskiego, Najlepszym Strzelcem został również zawodnik Włókniarza I Paweł Niemienionek, natomiast Najlepszym Zawodnikiem uznano Krzysztofa Białkowskiego z Lotnika Jeżów Sudecki.


www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXI kolejka -
10/11.05.2025

Cosmos Radzimów
0 - 8
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXII kolejka -
17/18.05.2025

MKS Włókniarz Mirsk
-
Czarni Lwówek Śląski
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
21
55
2.
Piast
21
50
3.
Czarni
21
43
4.
Stella
21
40
5.
Korona
21
34
6.
Fatma
21
30
7.
Iskra
21
28
8.
Łużyce II
21
27
9.
Błękitni
21
25
10.
WKS
21
24
11.
Olsza
21
22
12.
Sudety
21
22
13.
Cosmos
21
20
14.
Granit
21
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk