STRONA GŁÓWNA
14/06/2024 14:52   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

37 bramek
2.
Adrian
Talarski

12 bramek
3.
Wiktor
Tracz

8 bramek
-
Michał
Rojek

8 bramek
5.
Cezary
Leśniański

6 bramek
6.
Adam
Tylus

5 bramek
7.
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
-
Piotr
Chowański

3 bramki
10.
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Przemysław
Bielewski

2 bramki
-
Paweł
Juźwik

2 bramki
15.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
-
Łukasz
Maćkowski

1 bramka
Runda wstępna Pucharu Polski OZPN Jelenia Góra - 08.08.2015.
Rozlosowano, bądź bardziej dopasowano pary rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego. Włókniarz na tym etapie nie będzie jeszcze grał, na swoje przeciwnika poczeka do następnej rundy, chociaż nauczeni ubiegłorocznym doświadczeniem, kto wie, może dostaniemy w niej tzw. "wolny los" i poczekamy jeszcze dłużej. Mecze rundy wstępnej rozegrane zostaną w sobotę 8 sierpnia o godzinie 17.00. W razie wyniku nierozstrzygniętego w regulaminowym wymiarze czasu gry sędzia zawodów zarządzi wykonywanie rzutów karnych.

Pary rundy wstępnej Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego - sezon 2015/2016:
Olsza Olszyna - Orliki Węgliniec
Łużyce Lubań - Stella Lubomierz
Sudety Giebułtów - Włókniarz Leśna
Pogoń Wleń - KS Łomnica
KS Włodzice - Czarni Lwówek Śląski
Orzeł Mysłakowice - Czarni Przedwojów
Fatma Pobiedna - Woskar Szklarska Poręba
Nysa Wolbromek - KS Maciejowa
Olimpia II Kamienna Góra - Potok Karpniki
KS Stare Jaroszowice - Chmielanka Chmieleń
Bielany Biedrzychowice - LZS Zaręba
LKS Dobra - LZS Łaziska
Zryw Bratków - Jaśnica Opolno Zdrój
LKS Kraśnik Dolny - KS Łąka
Pogoń Świerzawa - Gryf Gryfów Śląski
WKS Żarki Średnie 2001 - Sparta Zebrzydowa
Piast Dziwiszów - Orzeł Lubawka
Kwisa Świeradów-Zdrój - Apis Jędrzychowice
GKS Gromadka - GKS Warta Bolesławiecka
Chrobry Nowogrodziec - Piast Wykroty
LKS Ocice - GKS Raciborowice
Cosmos Radzimów - Hutnik Pieńsk
Leśnik Osiecznica - Nysa Zgorzelec

Do następnej fazy rozgrywek pucharowych oprócz Włókniarza przeszły następujące zespoły: Karkonosze Jelenia Góra, Granica Bogatynia, BKS Bobrzanie Bolesławiec, Olimpia Kowary, Lotnik Jeżów Sudecki, Olimpia Kamienna Góra, Twardy Świętoszów, Włókniarz  Chełmsko Śląskie.

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXVII kolejka -
01/02.06.2024

Korona Radostów
0 - 9
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXVII kolejka -
08/09.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Błękitni Studniska Dolne
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
26
65
2.
LZS
25
62
3.
Olsza
26
59
4.
Piast Z.
26
49
5.
Fatma
26
49
6.
Stella
25
46
7.
Cosmos
25
41
8.
Kwisa
26
40
9.
Błękitni
26
38
10.
Piast Cz.W.
26
31
11.
Korona
26
28
12.
Jaśnica
25
24
13.
Orzeł
26
23
14.
Granica
26
17
15.
Chmielanka
26
16
16.
WKS
26
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk