STRONA GŁÓWNA
13/06/2024 05:20   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

37 bramek
2.
Adrian
Talarski

12 bramek
3.
Wiktor
Tracz

8 bramek
-
Michał
Rojek

8 bramek
5.
Cezary
Leśniański

6 bramek
6.
Adam
Tylus

5 bramek
7.
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
-
Piotr
Chowański

3 bramki
10.
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Przemysław
Bielewski

2 bramki
-
Paweł
Juźwik

2 bramki
15.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
-
Łukasz
Maćkowski

1 bramka
I Runda Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jelenia Góra - 06/07.08.2016.
I Runda Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jelenia Góra:

1. Halniak Miłków - Piast Dziwiszów
2. Chrobry Nowogrodziec - Gryf Gryfów Śląski
3. Kwisa Świeradów-Zdrój - Sudety Giebułtów
4. LKS Kraśnik Dolny - KS Stare Jaroszowice
5. GKS Tomaszów  Bolesławiecki - Piast Wykroty  
6. Stella Lubomierz - Apis Jędrzychowice
7. Sparta Zebrzydowa - Nysa Zgorzelec
8. GKS Iwiny - GKS Warta Bolesławiecka
9. Woskar Szklarska Poręba - Włókniarz Mirsk
10. Pogoń Świerzawa - Lotnik Jeżów Sudecki
11. Olsza Olszyna - Włókniarz Leśna
12. Łużyce Lubań - Karkonosze Jelenia Góra
13. Orliki Węgliniec - Granica Bogatynia
14. Karkonosze Jelenia Góra /juniorzy/ - Olimpia Kamienna Góra
15. Rybak Parowa - Twardy  Świętoszów
16. LZS Zaręba - Hutnik Pieńsk
17. Orzeł  Mysłakowice - Potok  Karpniki
18. LZS Pisarzowice - Czarni Lwówek Śląski
19. LZS Łaziska - GKS Raciborowice
20. Granica Miłoszów - Cosmos  Radzimów
21. KS Włodzice - LKS Ocice
22. LKS Dobra - LZS Brzeźnik
23. Orzeł Gościszów - GKS Gromadka
24. Bóbr Marciszów - KS Maciejowa
25. WKS Pilchowice - Lechia Piechowice
26. Olimpia Kowary - wolny los

W/w  mecze rozegrane zostaną w dniu 7 sierpnia 2016 roku /niedziela/ o godzinie 17.00. Dopuszcza się termin sobotni, tj. 6 sierpnia 2016 roku /godzina ustalona przez zainteresowanych/, jeśli obydwie strony wyrażą na to zgodę, a Związek zostanie poinformowany na 14 dni przed rozpoczęciem meczu.

W razie uzyskania wyniku nierozstrzygniętego sędzia zawodów zarządzi wykonywanie rzutów karnych.

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXVII kolejka -
01/02.06.2024

Korona Radostów
0 - 9
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXVII kolejka -
08/09.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Błękitni Studniska Dolne
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
26
65
2.
LZS
25
62
3.
Olsza
26
59
4.
Piast Z.
26
49
5.
Fatma
26
49
6.
Stella
25
46
7.
Cosmos
25
41
8.
Kwisa
26
40
9.
Błękitni
26
38
10.
Piast Cz.W.
26
31
11.
Korona
26
28
12.
Jaśnica
25
24
13.
Orzeł
26
23
14.
Granica
26
17
15.
Chmielanka
26
16
16.
WKS
26
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk