STRONA GŁÓWNA
30/05/2024 15:57   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

32 bramki
2.
Adrian
Talarski

12 bramek
3.
Wiktor
Tracz

8 bramek
4.
Michał
Rojek

7 bramek
5.
Cezary
Leśniański

4 bramki
-
Adam
Tylus

4 bramki
-
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
9.
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
13.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Paweł
Juźwik

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
I runda Pucharu Polski DZPN Podokręgu Jelenia Góra - 11.08.2021.
ZRYW UBOCZE - WŁÓKNIARZ  0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 - Czyrko (8), 0:2 - Talarski (27), 0:3 - Tomczak (76). Żółta kartka: Śliwiński. Sędziowali: Sławomir Rak oraz Tomasz Serewis i Robet Liszka. Widzów: 50.

ZRYW: Piasecki - Maciejewski, Niebieszczański, Kossowski, Dam - Badermann (70. Głowacki), Śliwiński, Podczasik, Sieliło (56. Dżamalis) - Serdeczny, Wójcikowski.

WŁÓKNIARZ: Matuszak - Tomczak, Pędzich, Dasiak, Górny - Staszak (46. Dąbek), Talarski, Drzymała (80. Andziulewicz), Krawiec - Czyrko (20. Kobusiński, 80. Kluczyński), Żarkowski.


I runda Pucharu Polski DZPN Jelenia Góra - 07.08.2021:
Orzeł Platerówka - Gryf Gryfów Śląski 1:1, k. 4:5
LZS Zaręba - Olsza Olszyna 0:13
KS Milików - Chrobry Nowogrodziec 1:9
LKS Mierzwin - Kolonia Bolesławiec 1:6
GKS II Gromadka - GKS Warta Bolesławiecka 4:7

08.08.2021:
Husaria Grzędy - Orzeł Wojcieszów 3:10
Bóbr Marciszów - KS Łomnica 2:6
LKS Ocice - LZS Brzeźnik 2:2, k. 5:6
Bad Element Otok - GKS Gromadka 4:2
Chmielanka Chmieleń - Czarni Lwówek Śląski 1:5

11.08.2021:
LZS Łaziska - Leśnik Osiecznica 0:3 vo.
WKS Żarki Średnie - Cosmos Radzimów 1:3
Granica Bogatynia - Rybak Parowa 3:0 vo.
Stella Lubomierz - Łużyce Lubań 4:5
Piast Czerwona Woda - Nysa Zgorzelec 0:4
Zjednoczeni Porajów Kopaczów - Górnik Węgliniec 1:2
Orliki Oldboys Węgliniec - Hutnik Pieńsk 0:26
Fatma Pobiedna - Włókniarz Leśna 1:5
Kwisa Świeradów Zdrój - Lotnik Jeżów Sudecki 0:4
Zryw Ubocze - Włókniarz Mirsk 0:3
Sparta Zebrzydowa - KS Stare Jaroszowice 5:3
FC Karpacz - Uran Okrzeszyn 9:2
Bolko Bolków - Amfibolit Leszczyniec 3:2
Czarni Przedwojów - Orzeł Mysłakowice 3:5
Olimpia Kamienna Góra - Victoria Jelenia Góra 2:5

12.08.2021:
Lechia Piechowice - Kolegium Sędziów Jelenia Góra

15.08.2021:
Przyszłość Dłużyna - Zryw Bratków

17.08.2021:
Karkonosze Jelenia Góra u19 - KKS Jelenia Góra

18.08.2021:
BKS Bolesławiec u19 - BKS Bolesławiec
Piast Zawidów - Piast Wykroty 3:0 vo.

Pauza: Karkonosze Jelenia Góra, Apis Jędrzychowice.

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXV kolejka -
25/26.05.2024

Orzeł Platerówka
1 - 4
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXVI kolejka -
30.05.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Chmielanka Chmieleń
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
25
62
2.
LZS
24
59
3.
Olsza
25
58
4.
Piast Z.
25
49
5.
Fatma
25
46
6.
Stella
24
45
7.
Kwisa
25
40
8.
Cosmos
24
38
9.
Błękitni
25
35
10.
Piast Cz.W.
25
31
11.
Korona
25
28
12.
Jaśnica
24
24
13.
Orzeł
25
20
14.
Chmielanka
25
16
15.
Granica
25
14
16.
WKS
25
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk