STRONA GŁÓWNA
14/07/2024 20:06   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2024/2025
- Strzelcy 2024/2025
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2024/2025
1.
-
-

-
XI kolejka klasy A - pewne punkty z Jaśnicą.
WŁÓKNIARZ - JAŚNICA OPOLNO ZDRÓJ  3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 - Deszcz (35 - bramka samobójcza), 2:0 - Górny (52), 3:0 - Gajewski (85). Żółte kartki: Pędzich, K. Tracz oraz Ciupa, Deszcz. Sędziowali: Mariusz Czechowski oraz Lesław Olejarczyk i Igor Łyżwa. Widzów: 150.

WŁÓKNIARZ: Żuk (46. Gajtkowski) - Górny, Badura, Pędzich, K. Tracz - Bielewski, A. Leśniański, C. Leśniański, Stettner (65. Firko) - W. Tracz (75. Gajewski), Talarski.

JAŚNICA: Majewski - Jasiński (32. B. Króliczak), Matuszewski, Kowalski, Deszcz - Jaworowski, Ligęza, Pazyra (46. O. Króliczak), Jakubowski - Wojna (86. Walkowiak), Ciupa.


XI kolejka A-klasy, grupa II - 22.10.2022:
LZS Kościelnik - Korona Radostów 5:2
Granica Bogatynia - Orzeł Platerówka 3:2
Piast Zawidów - Błękitni Studniska Dolne 6:3
Włókniarz Mirsk - Jaśnica Opolno Zdrój 3:0
Kwisa Świeradów Zdrój - Stella Lubomierz 6:1
Granica Miłoszów - WKS Pilchowice 6:3

23.10.2022:
Chmielanka Chmieleń - Lech Ręczyn 3:1
Fatma Pobiedna - Skalnik Rębiszów 2:2

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXX kolejka -
23.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
4 - 0
Olsza Olszyna
Następna kolejka
I kolejka -
17.08.2024

Włókniarz
-
Błękitni Studniska
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
-
-
2.
Piast Z.
-
-
3.
Olsza
-
-
4.
Czarni
-
-
5.
Fatma
-
-
6.
Stella
-
-
7.
Cosmos
-
-
8.
Kwisa
-
-
9.
Błękitni
-
-
10.
Piast Cz.W.
-
-
11.
Korona
-
-
12.
Jaśnica
-
-
13.
Łużyce II
-
-
14.
WKS
-
-
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk