STRONA GŁÓWNA
14/07/2024 18:52   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2024/2025
- Strzelcy 2024/2025
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2024/2025
1.
-
-

-
XXII kolejka klasy A - sensacja w Zawidowie.
PIAST ZAWIDÓW - WŁÓKNIARZ  0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 - W. Tracz (30), 0:2 - C. Leśniański (36), 0:3 - C. Leśniański (67). Żółte kartki: K. Tracz, W. Tracz, Talarski, C. Leśniański. Sędziowali: Marcin Koczkodaj oraz Tomasz Serewis i Robert Miesiąc. Widzów: 150.

PIAST: Ral - Kirkiewicz, Czułowski, Gorzka (5. Baranek), Rogala - Bakalarz (75. Jedynak), Podwalny, Myśliwiec, Ostrowski (65. R. Kleszczyński) - Kurek, P. Kleszczyński.

WŁÓKNIARZ: Gajtkowski - Górny, Pędzich, Badura, K. Tracz - Stettner, C. Leśniański (90. Werle), Chowański, Bielewski - W. Tracz, Talarski (87. A. Leśniański).


XII kolejka A-klasy, grupa II - 29.10.2022:
Jaśnica Opolno Zdrój - Kwisa Świeradów Zdrój 2:4
Skalnik Rębiszów - Chmielanka Chmieleń 3:1
Błękitni Studniska Dolne - Korona Radostów 4:3

30.10.2022:
Piast Zawidów - Włókniarz Mirsk 0:3
Stella Lubomierz - Granica Miłoszów 1:1
WKS Pilchowice - Granica Bogatynia 0:15
Orzeł Platerówka - Fatma Pobiedna 1:2
Lech Ręczyn - LZS Kościelnik 1:3

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXX kolejka -
23.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
4 - 0
Olsza Olszyna
Następna kolejka
I kolejka -
17.08.2024

Włókniarz
-
Błękitni Studniska
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
-
-
2.
Piast Z.
-
-
3.
Olsza
-
-
4.
Czarni
-
-
5.
Fatma
-
-
6.
Stella
-
-
7.
Cosmos
-
-
8.
Kwisa
-
-
9.
Błękitni
-
-
10.
Piast Cz.W.
-
-
11.
Korona
-
-
12.
Jaśnica
-
-
13.
Łużyce II
-
-
14.
WKS
-
-
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk