STRONA GŁÓWNA
13/07/2024 15:44   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2024/2025
- Strzelcy 2024/2025
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2024/2025
1.
-
-

-
XVI kolejka klasy A - cenny remis w Kościelniku.
Seniorzy
W meczu 16 kolejki A klasy zawodnicy Włókniarza Mirsk rywalizowali na wyjeździe z LSZ Kościelnik. Pojedynek LZS z Włókniarzem był starciem sąsiadów z ligowej tabeli, a komplet punktów w tym meczu zapewniłby zwycięzcom awans na drugie miejsce. Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu okazji strzeleckich, a gra toczyła się przeważnie w środkowe strefie boiska. Przewagę posiadali gospodarze, jednak nie przekładało to się na zagrożenia pod naszą bramką. Na pierwszą ciekawą akcję czekaliśmy do 17 minuty. Wówczas zaatakował LZS, ale po strzale jednego z graczy dobrze interweniował Swarzyński. Włókniarz w tej części gry odpowiedział strzałem z dystansu Talarskiego, który spokojnie obronił Ral. Gdy wydawało się, że na przerwę zejdziemy remisując, w 38 minucie po rzucie rożnym bramkę dla gospodarzy zdobył Pietrykowski.

Po zmianie stron gospodarze mogli, a nawet powinni podwyższyć prowadzenie. W 55 minucie sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się napastnik rywali. W beznadziejnej sytuacji świetnie interweniował Swarzyński, w kolejnej akcji bliski szczęścia był Furmański. W 60 minucie trener Adrian Badura zdecydował się na wprowadzenie do gry Rojka, co jak się chwilę później okazało, było bardzo dobrym posunięciem. W 64 minucie po wrzucie z autu, to właśnie Rojek strzałem głową doprowadził do wyrównania. Bramka wyrównująca podziałała mobilizująco na graczy Włókniarza, którzy ruszyli odważniej szukając drugiej bramki, lecz wynik nie uległ już zmianie.


LZS KOŚCIELNIK - WŁÓKNIARZ  1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 - Pietrykowski (38), 1:1 - Rojek (64). Żółte kartki: Twardowski, Olesiński, Tomaszewicz oraz Tomczak. Sędziowali: Maciej Kwiecień oraz Maciej Dobrowolski i Marcel Żak. Widzów: 70.

LZS: Ral - Olesiński, P. Kwiatkowski, G. Kwiatkowski - Wojtusik (66. Kadłubowski), Pietroński (46. Tomaszewicz), Ptaszkowski, Twardowski (75. Smyrnov), Pietrykowski - Furmański, Kurek.

WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Górny, Pędzich, Bielewski - Tomczak (63. Tarłowski), C. Leśniański, Chlabicz, W. Tracz (60. Rojek), Tylus (70. K. Tracz) - Talarski, Dąbek.

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXX kolejka -
23.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
4 - 0
Olsza Olszyna
Następna kolejka
I kolejka -
17.08.2024

Włókniarz
-
Błękitni Studniska
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
-
-
2.
Piast Z.
-
-
3.
Olsza
-
-
4.
Czarni
-
-
5.
Fatma
-
-
6.
Stella
-
-
7.
Cosmos
-
-
8.
Kwisa
-
-
9.
Błękitni
-
-
10.
Piast Cz.W.
-
-
11.
Korona
-
-
12.
Jaśnica
-
-
13.
Łużyce II
-
-
14.
WKS
-
-
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk