STRONA GŁÓWNA
18/04/2024 00:22   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

15 bramek
2.
Adrian
Talarski

9 bramek
3.
Adrian
Tomczak

4 bramki
-
Cezary
Leśniański

4 bramki
5.
Wiktor
Tracz

3 bramki
6.
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Piotr
Chowański

2 bramki
-
Jarosław
Pędzich

2 bramki
-
Adam
Tylus

2 bramki
-
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
12.
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Michał
Rojek

1 bramka
I runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego - 07.08.2010.

W siedzibie OZPN-u Jelenia Góra rozlosowano pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego. Tym razem los zetknął nas z odległym przeciwnikiem, B-klasowym Hotturem Borowice. Wszystkie mecze rozegrane zostaną 7 sierpnia o godzinie 17.00. Wyjątkiem są spotkania Warty Bolesławieckiej ze Spartą Zebrzydowa i LKS Dobra z GKS-em Raciborowice, które rozegrane zostaną 4 sierpnia o godzinie 18.00.

Pary I  rundy  rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego - 07.08.2010, godz. 17.00:

KS Łomnica - Lotnik Jeżów Sudecki

Gryf Gryfów Śląski - Pub-Gol  Jelenia Góra

Czarni Lwówek Śląski - Karkonosze  Jelenie Góra

Warta Bolesławiecka - Sparta  Zebrzydowa  - 04.08.2010, godz. 18.00

Kolonia  Bolesławiec - Chrobry  Nowogrodziec

Jaśnica Opolno Zdrój - Piast  Zawidów

Potok  Karpniki - Piast  Dziwiszów

Granica  Miłoszów - Granica  Bogatynia

LZS  Brzeźnik - Victoria  Ruszów 

Olimpia  Kowary - Woskar  Szklarska Poręba

LKS  Dobra - GKS  Raciborowice - 04.08.2010, godz. 18.00

Łużyce  Lubań - BKS Bobrzanie  Bolesławiec

Orzeł  Wojcieszów - Olimpia  Kamienna  Góra

LZS  Zaręba - Nysa  Zgorzelec

Hottur  Borowice - Włókniarz  Mirsk
 
Twardy Świętoszów - wolny los

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XVIII kolejka -
06/07.04.2024

Stella Lubomierz
1 - 4
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XIX kolejka -
13/14.04.2024

MKS Włókniarz Mirsk
3 - 0 vo.
WKS Pilchowice
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Olsza
16
40
2.
Kwisa
16
36
3.
LZS
16
35
4.
Włókniarz
16
35
5.
Piast
16
31
6.
Stella
16
31
7.
Fatma
16
26
8.
Cosmos
16
25
9.
Korona
16
20
10.
Piast Cz.W.
16
19
11.
Błękitni
16
18
12.
Jaśnica
16
17
13.
Orzeł
16
13
14.
Chmielanka
16
10
15.
Granica
16
7
16.
WKS
16
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk