STRONA GŁÓWNA
14/07/2024 19:48   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2024/2025
- Strzelcy 2024/2025
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2024/2025
1.
-
-

-
IX kolejka klasy okręgowej - 25/26.09.2010.
ORZEŁ - WŁÓKNIARZ 1:3 (1:2)

Bramki:
1:0 - Terlecki (7), 1:1 - B. Morzecki (16), 1:2 - Majer (45), 1:3 - Dołęga (54). Żołte kartki: Majer, Gajewski, B. Morzecki.  Czerwona kartka: Sporny (30 - niesportowe zachowanie).  Sędziował: Paweł Serafin. Widzów: 150.

ORZEŁ:
Kłobucki - Żukowski, T. Kaniewski, Głowacki, Sporny - Bigulak, M. Kaniewski, Terlecki, Wydrych (46. Klawiński) - Łużny, Kurek.

WŁÓKNIARZ:
Fościak - Dołęga, Kowalski, Ł. Niemienionek (68. P. Grygiel), Kreis - Sz. Morzecki (77. Dubiel), Badura, Gajewski, Sidorski (80. Krawczyk) - B. Morzecki (62. Faściszewski), Majer. 


IX kolejka klasy okręgowej - 25.09.2010:
Gryf Gryfów Śląski - Piast Dziwiszów 3:1
Granica Bogatynia - Woskar Szklarska Poręba 4:1
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kowary - mecz nierozegrany
Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kamienna Góra 3:0
GKS Warta Bolesławiecka - Victoria Ruszów 4:3

26.092010:

Sparta Zebrzydowa - Czarni Lwówek Śląski 2:2
Orzeł Wojcieszów - Włókniarz Mirsk 1:3
GKS Raciborowice - Łużyce Lubań 1:2
www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXX kolejka -
23.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
4 - 0
Olsza Olszyna
Następna kolejka
I kolejka -
17.08.2024

Włókniarz
-
Błękitni Studniska
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
-
-
2.
Piast Z.
-
-
3.
Olsza
-
-
4.
Czarni
-
-
5.
Fatma
-
-
6.
Stella
-
-
7.
Cosmos
-
-
8.
Kwisa
-
-
9.
Błękitni
-
-
10.
Piast Cz.W.
-
-
11.
Korona
-
-
12.
Jaśnica
-
-
13.
Łużyce II
-
-
14.
WKS
-
-
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk