STRONA GŁÓWNA
14/06/2024 15:36   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

37 bramek
2.
Adrian
Talarski

12 bramek
3.
Wiktor
Tracz

8 bramek
-
Michał
Rojek

8 bramek
5.
Cezary
Leśniański

6 bramek
6.
Adam
Tylus

5 bramek
7.
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
-
Piotr
Chowański

3 bramki
10.
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Przemysław
Bielewski

2 bramki
-
Paweł
Juźwik

2 bramki
15.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
-
Łukasz
Maćkowski

1 bramka
I runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu jeleniogórskiego.
ENDICO MITEX - WŁÓKNIARZ 2:2 (1:1), k. 8:7

Bramki: 1:0 - Pietrzykowski (5), 1:1 - B. Morzecki (31), 2:1 - Woźniczka (73), 2:2 - Kowalski (75). Żółte kartki: Śliwiński, W. Jasiński. Sędziował: Piotr Sasiela. Widzów: ok. 50. 

Endico Mitex: Krawczyk - Dulny, Kochan, Kowalski-Ciepiela, Lambert - Larysz, Misiura, Pietrzykowski, K. Rychter - T. Rychter, Woźniczka.

Włókniarz: Fościak - Dołęga, Kreis, Kowalski, Krawczyk - Supel, Oniszczuk (28. Talarski), Wichowski, W. Jasiński (78. J. Niemienionek) - Śliwiński, B. Morzecki. 

                              relacja z meczu na stronie www.jg24.pl


I runda:  06.08.2011, godz. 17.00
Pogoń Wleń - Czarni Lwówek Śląski 1:8

07.08.2011, godz. 17.00:
Karkonosze Jelenia Góra (juniorzy starsi) - Lotnik DRX Jeżów Sudecki 2:1
Przyszłość Dłużyna - Granica Bogatynia 0:9
Hutnik Pieńsk - Nysa Zgorzelec 0:8
Cosmos Radzimów - Piast Zawidów 1:2
Piast Dziwiszów - Karkonosze Jelenia Góra 1:3
LZS Henryków - Victoria Ruszów 1:4
Potok Karpniki -Olimpia Kowary 2:3
Kolonia Bolesławiec - GKS Raciborowice 1:2
Bóbr Marciszów - Olimpia Kamienna Góra 0:2
Sudety Giebułtów - Łużyce Lubań 4:8
LKS Dobra - Leśnik Osiecznica 1:2
Endico Mitex Podgórzyn - Włókniarz Mirsk 2:2, k. 8:7
Lechia Piechowice - Reprezentacja sędziów OZPN JG 1:6
GKS Warta Bolesławiecka - BKS Bolesławiec 0:4
LZS Zaręba - Olsza Olszyna 1:3
Lotnik II DRX Jeżów Sudecki - Hottur Borowice vo. 0:3
Pagaz Krzeszów - Orzeł Wojcieszów 1:1, k. 4:2
Pub Gol Jelenia Góra - Woskar Szklarska Poręba 1:1, k. 3:2

14.08.2010, godz. 14.00:
LZS Brzeźnik - LKS Ocice 4:3

17.07.2011, godz. 17.00:
Piast Wykroty - Twardy Świętoszów

Pauza: Szkółka Piłkarska Gol Jelenia Góra.


www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXVII kolejka -
01/02.06.2024

Korona Radostów
0 - 9
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXVII kolejka -
08/09.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Błękitni Studniska Dolne
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
26
65
2.
LZS
25
62
3.
Olsza
26
59
4.
Piast Z.
26
49
5.
Fatma
26
49
6.
Stella
25
46
7.
Cosmos
25
41
8.
Kwisa
26
40
9.
Błękitni
26
38
10.
Piast Cz.W.
26
31
11.
Korona
26
28
12.
Jaśnica
25
24
13.
Orzeł
26
23
14.
Granica
26
17
15.
Chmielanka
26
16
16.
WKS
26
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk