STRONA GŁÓWNA
23/09/2023 19:26   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Adrian
Talarski

6 bramek
2.
Igor
Dąbek

4 bramki
3.
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Adrian
Tomczak

2 bramki
5.
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Wiktor
Tracz

1 bramka
-
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Przemysław
Bielewski

1 bramka
Halowe Mistrzostwa Młodzików i Trampkarzy Okręgu Jeleniogórskiego - Mirsk 16.02.2013.
16 lutegjozpn.jpgo w Mirsku Jeleniogórski Okręgowy Związek Piłki Nożnej zorganizował mistrzostwa okręgu w piłce halowej drużyn młodzików i trampkarzy. Mistrzostwa rozegrano w nowej sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Betleja. Organizatorzy i uczestnicy byli pod wrażeniem naszego obiektu, jego funkcjonalności i przestronności. Na mistrzostwach pojawili się zawodnicy z działaczami, ale również kibice – przeważnie rodzice. Młodzicy to zawodnicy, którzy uczęszczają do szkoły podstawowej, a trampkarze to uczniowie I i II  klasy gimnazjum. W kategorii młodzików nie mieliśmy swojego przedstawiciela, więc emocje  były czysto sportowe. Dla porządku informujemy, że mistrzami okręgu jeleniogórskiego na rok 2013 zostali młodzicy BKS Bobrzanie Bolesławiec po zwycięstwie 4:1 w finale z Olimpią Kamienna Góra. Trzecie miejsce wywalczyli zawodnicy Chojnika Jelenia Góra zwyciężając w bezpośrednim pojedynku AP MOS Karkonosze Jelenia Góra 3:1. Kolejne miejsca zajęły drużyny UKS MOSiR Skorpiony Lubań, Lotnik Jeżów Sudecki, Granica Bogatynia i UKS Gryfów Śląski.

O godzinie 14 zmagania rozpoczęli trampkarze. W tych rozgrywkach wystąpili trampkarze MKS Pri Bazalt-Włókniarza Mirsk prowadzeni przez trenera Czesława Czerwińskiego. W pierwszym swoim meczu nasi zawodnicy zremisowali 1:1 z GKS Gromadką, wykazując się brakiem koncentracji w końcówce meczu tracąc bramkę na kilka sekund przed końcem meczu. Drugi mecz to walka z faworytem mistrzostw Karkonoszami Jelenia Góra. Przegraliśmy wprawdzie 0:1, ale zawodnicy Włókniarza nie wykorzystali trzech stuprocentowych sytuacji i tym samym pomogli rywalowi w zwycięstwie. Ostatnim grupowym rywalem była drużyna Chojnika Jeleniej Góry. Drużyna ta występuje w Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy, czyli o jedną ligę wyżej od naszej drużyny. Rozpoczęliśmy dobrze obejmując prowadzenie 1:0, kolejna sytuacja dla nas i poprzeczka ratuje Chojnika. Niestety w końcówce dwa błędy i porażka 1:2. Ostatecznie Włókniarz zajmuje trzecie miejsce w grupie i w walce o piąte miejsce spotkał się z KKS Jelenia Góra. I znów nasi chłopcy pięknie zaczęli prowadząc bardzo długo 2:0, aby w nerwowej końcówce zremisować 2:2 i ostatecznie przegrać w rzutach karnych. Szóste miejsce dla Włókniarza zdobyli : Wojciech Fościak, Dawid Trosko, Krzysztof Górny, Paweł Szkudlarek, Szymon Mąka, Oskar Jędrzejczak, Kamil Stettner, Marcin Popławski, Bartosz Sobala, Eryk Barańczuk, Kacper Barańczuk i Adrian Krawiec. Pierwsze miejsce zajęli zawodnicy Granicy Bogatynia po zaciętym meczu, dogrywce i karnych pokonali faworyzowane Karkonosze Jelenia Góra. BKS Bobrzanie Bolesławiec wygrali 2:1 z Chojnikiem Jelenia Góra i zajęli trzecie miejsce. W meczu o siódme miejsce Olimpia Kamienna Góra pokonała 1:0 GKS Gromadkę. Pierwsze cztery drużyny w obu kategoriach otrzymały pamiątkowe puchary i medale z rąk prezesa JOZPN Andrzeja Kowala.

Miłym dla nas akcentem było wręczenie długoletniemu zawodnikowi i trenerowi Włókniarza Wiesławowi Sapińskiemu brązowej odznaki honorowej Polskiego Związku Piłki Nożnej za wyniki sportowe i pracę na rzecz popularyzacji piłki nożnej. Uroczystość wręczenia odznaki odbyła się podczas rozpoczęcia mistrzostw kategorii trampkarzy.

Turnieje halowe są elementem przygotowań do sezonu zasadniczego. Już od kwietnia będziemy się emocjonować meczami naszych młodzików i trampkarzy w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013. Zapraszamy rodziców i kibiców Włókniarza.


www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
VI kolejka -
16/17.09.2023

Fatma Pobiedna
0 - 1
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
VII kolejka -
23/24.08.2023

MKS Włókniarz Mirsk
-
Jaśnica Opolno Zdrój
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
LZS
6
16
2.
Cosmos
6
15
3.
Włókniarz
6
15
4.
Kwisa
6
13
5.
Olsza
6
13
6.
Fatma
6
12
7.
Stella
6
10
8.
Jaśnica
6
10
9.
Piast Cz.W.
6
9
10.
Piast Z.
6
7
11.
Korona
6
6
12.
Orzeł
6
4
13.
WKS
6
4
14.
Błękitni
6
2
15.
Chmielanka
6
1
16.
Granica
6
0
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk