STRONA GŁÓWNA
13/06/2024 05:53   
INFORMACJE OGÓLNE
- Informacje o Klubie
- Zarząd Klubu
- Statut Klubu
- Stadion
- SPONSORZY
SENIORZY - KLASA A
- Skład
- Transfery 2023/2024
- Strzelcy 2023/2024
- Terminarz i wyniki
- Tabela
JUNIORZY MŁODSI - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
MŁODZICY - III LIGA OKRĘGOWA
- Skład
- Terminarz i wyniki
- Tabela
CIEKAWOSTKI
- Redakcja
- Archiwum newsów
- Download
- Najlepsi strzelcy -
sezon 2023/2024
1.
Igor
Dąbek

37 bramek
2.
Adrian
Talarski

12 bramek
3.
Wiktor
Tracz

8 bramek
-
Michał
Rojek

8 bramek
5.
Cezary
Leśniański

6 bramek
6.
Adam
Tylus

5 bramek
7.
Adrian
Tomczak

4 bramki
8.
Jarosław
Pędzich

3 bramki
-
Piotr
Chowański

3 bramki
10.
Kacper
Tracz

2 bramki
-
Bartosz
Morzecki

2 bramki
-
Dawid
Grygiel

2 bramki
-
Przemysław
Bielewski

2 bramki
-
Paweł
Juźwik

2 bramki
15.
Mariusz
Chlabicz

1 bramka
-
Nikita
Boiko

1 bramka
-
Adam
Swarzyński

1 bramka
-
Paweł
Łoś

1 bramka
-
Łukasz
Maćkowski

1 bramka
Turnieje Futsalu - podsumowanie.
Sparingi
W dniach 12 i 19 stycznia na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirsku odbyły się Turnieje Futsalu, w których zaprezentowały się drużyny z różnych poziomów ligowych okręgu jeleniogórskiego oraz ekipy, które specjalnie na turnieje powstały. Frekwencja dopisała, w obydwu rozgrywkach zagrało po 8 zespołów, podzielonych na dwie grupy, gra była zacięta ale fair, wszak każdy chciał się jak najlepiej zaprezentować i zająć jak najwyższe, a najlepiej 1 miejsce.  W obu turniejach oprócz nagród zespołowych wręczano także wyróżnienia indywidualne dla Najlepszego Zawodnika, Najlepszego Technika, Najlepszego Bramkarza, Strzelca Najładniejszej Bramki oraz dla Króla Strzelców. 

Podsumowanie rozgrywek

II Noworoczny Turniej Futsalu IZERY CUP – Mirsk 12.01.2014

 
Wyniki meczów grupowych:
1. Włókniarz I Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki  1-0
2. Włókniarz II Mirsk - Włókniarz Leśna        3-1
3. Olsza Olszyna - KS Łomnica                   1-0
4. Lechia Piechowice - Sparta Zebrzydowa  5-0
5. Włókniarz I Mirsk - Olsza Olszyna            3-1
6. Włókniarz II Mirsk - Lechia Piechowice     0-1
7. Lotnik Jeżów Sudecki - KS Łomnica         4-1
8. Włókniarz Leśna - Sparta Zebrzydowa     6-1
9. Włókniarz I Mirsk - KS Łomnica               3-1
10.Włókniarz II Mirsk - Sparta Zebrzydowa   3-0
11. Lotnik Jeżów Sudecki - Olsza Olszyna     3-1
12. Włókniarz Leśna - Lechia Piechowice      6-0
 
Grupa A
Nazwa drużyny        mecze                    bramki                 punkty
Włókniarz I Mirsk         3                          7-2                      9
Lotnik Jeżów Sudecki   3                          7-3                      6
Olsza Olszyna             3                          3-6                      3
KS Łomnica                3                          2-8                      0
 
Grupa B
Nazwa drużyny        mecze                     bramki                 punkty
Włókniarz II Mirsk        3                          6-2                       6
Włókniarz Leśna          3                        13-4                       6
Lechia Piechowice       3                          6-6                       6
Sparta Zebrzydowa     3                          1-14                      0

Z grupy A do półfinałów awansowały drużyny: Włókniarz I Mirsk i Lotnik Jeżów Sudecki. W grupie B sytuacja była mniej klarowna bowiem trzy drużyny zgromadziły po 6 punktów. O miejscu w grupie decydowały więc bezpośrednie spotkania oraz bilans bramek. Awans z grupy B uzyskały: Włókniarz II Mirsk oraz Włókniarz Leśna. Największym przegranym fazy grupowej była niewątpliwie Lechia Piechowice, która pewnie wygrała dwa pierwsze mecze, a w ostatnim doznała nieoczekiwanej porażki z Włókniarzem Leśną i to w stosunku 6-0.
 
 
Półfinały:
Włókniarz I Mirsk - Włókniarz II Mirsk      3-1      
Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Leśna  0-3
 
 
W półfinale w bratobójczym pojedynku dwóch Włókniarzy wygrała pierwsza drużyna, natomiast drugi półfinał na swoją korzyść rozstrzygnęli piłkarze z Leśnej. W meczu o trzecie miejsce zmierzyły się drużyny Włókniarza II Mirsk i Lotnika Jeżów Sudecki, a parę finałową utworzyły drużyny Włókniarza Mirsk I i Włókniarza Leśna.
 
Mecz o 3 miejsce:
Włókniarz II Mirsk - Lotnik Jeżów Sudecki  2-3
 
Finał:
Włókniarz I Mirsk - Włókniarz Leśna          1-1 (karne 3-2)
 
Po piętnastu minutach gry na tablicy wyników widniał rezultat 1-1. Żeby wyłonić zwycięzcę potrzebne były rzuty karne. Ten element gry lepiej opanowali piłkarze pierwszej drużyny Włókniarza Mirsk i to oni zostali zwycięzcami turnieju.
 
Zawodnicy trzech pierwszych drużyn uhonorowani zostali pamiątkowymi medalami, a organizatorzy  wręczyli swoje nagrody indywidualne, a mianowicie:

Nagrody organizatorów turnieju:
Najlepszy technik – Maciej Suchanecki (Lotnik Jeżów Sudecki)  
Zawodnik turnieju - Szymon Mordecki (Włókniarz I Mirsk)
Król strzelców - Kamil Bełzowski ( Włókniarz Leśna)
Najlepszy bramkarz – Szymon Jaworski ( Włókniarz I Mirsk)
Najładniejsza bramka -  Filip Pieńkowski (Lotnik Jeżów)

 
Patronat medialny nad turniejem sprawował portal www.24jgora.pl, który przyznał swoje nagrody rzeczowe:

Najlepsi zawodnicy turnieju według portalu www.24jgora.pl:
Maciej Suchanecki (Lotnik Jeżów Sudecki)    
Dawid Grygiel (Włókniarz I Mirsk)
Kamil Bełzowski (Włókniarz Leśna)




Turniej Futsalu MIDAS CUP – Mirsk 19.01.2014


Wyniki meczów grupowych:
1. Midas Mirsk – Łużyce Lubań               1-1
2. Łużyce Lubań – Huragan Proboszczów  3-0
3. Huragan Proboszczów – LZS Brzeźnik   1-1
4. LZS Brzeźnik – Midas Mirsk                 1-4
5. Huragan Proboszczów – Midas Mirsk     1-3
6. Łużyce Lubań – LZS Brzeźnik              2-0
7. Włókniarz Mirsk – Magic Lubań            0-2
8. Magic Lubań – Jawa Otok                  1-2
9. Jawa Otok – Włókniarz Mirsk               0-1
10. Orzeł Wojcieszów – Włókniarz Mirsk    1-1
11. Orzeł Wojcieszów – Jawa Otok          0-2
12. Magic Lubań – Orzeł Wojcieszów        0-0


Grupa A
Nazwa drużyny           mecze       bramki      punkty
Midas Mirsk                    3            8-3           7
Łużyce Lubań                 3            6-1           7
LZS Brzeźnik                  3             2-7          1
Huragan Proboszczów      3             2-7          1


Grupa B
Nazwa drużyny          mecze       bramki      punkty
Jawa Otok                     3            4-2          6
Magic Lubań                  3             3-2          4
Włókniarz Mirsk               3            2-3          4
Orzeł Wojcieszów            3            1-3           2

Z grupy A do półfinałów awansowały drużyny Midasa Mirsk i Łużyc Lubań, natomiast z grupy B drużyny Jawy Otok i Magic Lubań.

Półfinały:
Midas Mirsk – Magic Lubań 2-2 k. 3-2
Łużyce Lubań – Jawa Otok 0-1

Mecz o 3 miejsce:
Magic Lubań – Łużyce Lubań 2-3

Finał:
Jawa Otok – Midas Mirsk 2-0

Nagrody organizatorów turnieju:
Najlepszy zawodnik – Sławomir Dul (Jawa Otok)
Najlepszy technik – Sławomir Jarosz (Midas Mirsk
Najlepszy bramkarz – Robert Oporski (Łużyce Lubań)
Najładniejsza bramka –  Paweł Jakimowicz (Łużyce Lubań)
Król strzelców – Mariusz Chlabicz (Midas Mirsk)

www.poomoc.pl
Galerie
Historia Włókniarza
Ostatnia kolejka
XXVII kolejka -
01/02.06.2024

Korona Radostów
0 - 9
MKS Włókniarz Mirsk
Następna kolejka
XXVII kolejka -
08/09.06.2024

MKS Włókniarz Mirsk
-
Błękitni Studniska Dolne
Tabela Klasa A
Mie.
Druż.
Kol.Pkt.
1.
Włókniarz
26
65
2.
LZS
25
62
3.
Olsza
26
59
4.
Piast Z.
26
49
5.
Fatma
26
49
6.
Stella
25
46
7.
Cosmos
25
41
8.
Kwisa
26
40
9.
Błękitni
26
38
10.
Piast Cz.W.
26
31
11.
Korona
26
28
12.
Jaśnica
25
24
13.
Orzeł
26
23
14.
Granica
26
17
15.
Chmielanka
26
16
16.
WKS
26
4
Gmina Mirsk
Słowo Sportowe
90 minut
Łączy Nas Piłka
DZPN Wrocław
DZPR Wrocław
MKS "Włókniarz" Mirsk