V kolejka IV ligi dolnośląskiej - przegrana z AKS-em.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 07/09/2015 10:08
Niedzielny mecz był rozgrywany w trudnych warunkach, ze względu na porywisty wiatr i często padający deszcz. Mimo tego piłkarze obu zespołów stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych, ale na szczęście tylko podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego trafiali do siatki. Przed przerwą „miejscowi” mogli już prowadzić, ale dogodnych okazji nie wykorzystali Wasilewski i Sobczak. Goście z Mirska także się odgryzali – głównie po stałych fragmentach. Gole padły po zmianie stron – bramkę na 1:0 w 60. minucie strzelił Dobrowolski, który wykończył świetną akcję Alwina. Na 2:0 podwyższył już sam Alwin, który strzałem z lewej nogi nie dał szans golkiperowi gości. Dodajmy, że świetną piłkę dograł mu Krupnik, który wszedł chwilę wcześniej za naszego trenera. Wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały, ale bardzo dobrych szans nie wykorzystali: Bęś i Dawid Krzyżanowski...

- Muszę przyznać, że Włókniarz Mirsk zagrał dużo lepiej niż w czerwcu, kiedy wygraliśmy z nimi w Świebodzicach 4:0. Tym razem przeciwnik zawiesił nam poprzeczkę zdecydowanie wyżej. Muszę także podkreślić świetną pracę sędziów niedzielnego meczu, którzy podejmowali bardzo dobre i obiektywne decyzje – przyznał zadowolony trener Jarosław Krzyżanowski.

AKS STRZEGOM - WŁÓKNIARZ  2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Dobrowolski (57), 2:0 - Alwin (72). Żółte kartki: Krupnik oraz J. Jasiński, Juźwik, Dasiak. Sędziowali: Adam Karasewicz oraz Mariusz Jasina i Marcin Fajfer. Widzów: 100.

AKS: Nowak – Sabat, Bęś, Gołąbek, Alwin - J. Krzyżanowski (75. Krupnik), Sobczak, Demirow (87. D. Krzyżanowski), Dobrowolski - Stępień (60. Górowski), Wasilewski (54. Matuszak)

WŁÓKNIARZ: Fościak - Dołęga, Kowalski, Ł. Niemienionek, P. Grygiel - Juźwik, J. Jasiński, P. Niemienionek (85. Pogodziński), Dasiak, Becker (73. Kozołubski) - Wichowski (80. W. Jasiński).