XXX kolejka IV ligi dolnośląskiej - remis na koniec.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 13/06/2016 08:26
Oba zespoły grały o przysłowiową pietruszkę. - Tak naprawdę myśleliśmy przed meczem już o barażu. Z drugiej strony jeśli już przyjechaliśmy do Ząbkowic Śląskich głupio byłoby nie pograć w piłkę - żartował Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Gospodarze do przerwy prowadzili różnicą dwóch goli, a w 71 minucie już 4:1. Mirszczanie za sprawą świetnego tego dnia Bartka Morzeckiego kilka minut później strzelili drugą bramkę. Orzeł staną, a goście zwietrzyli swoją szansę. W 83 minucie kontaktowego gola strzelił Jacek Jasiński, a dwie minuty przed końcem wyrównał Morzecki. Popularny wśród kolegów Bućko w doliczonym czasie gry mógł zapewnić swojej drużynie wygraną ale tym razem dla ekipy trenera Arkadiusza Albrechta skończyło się na strachu...

ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE - WŁÓKNIARZ  4:4 (2:0)

Bramki: 1:0 - Fudali (24), 2:0 - Olejarnik (40), 2:1 - B. Morzecki (64), 3:1 - Górski (71), 4:1 - Górski (79), 4:2 - B. Morzecki (80), 4:3 - J. Jasiński (83), 4:4 - B. Morzecki (88). Żółta kartka: Majewski. Sędziowali: Michał Hnatkiewicz oraz Piotr Urycz i Kamil Struski. Widzów: 150.

ORZEŁ: Czarnecki - Fudali, Śleziak, Radziszewski (46. Górski), Majewski - Okrojek (78. Wysocki), Czachor, Drańczuk (46. Kuska), Olejarnik (66. Szydziak) - Kuriata, Gerlach.

WŁÓKNIARZ: Jaworski - P. Niemienionek, Kowalski, Górny, Becker - Badura, J. Jasiński, D. Grygiel, B. Morzecki - Wichowski, Matuszak (65. Jędrzejczak).