XI kolejka IV ligi - przełamanie.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 23/10/2016 12:52
Mecz w Mirsku mógł podobać się publiczności. Więcej z gry mieli gospodarze, ale Sparta starała się kontratakować i była bardzo groźna. Pierwsi z gola cieszyli się piłkarze Włókniarza, którego w 41 minucie zdobył Żukowski. Tuż po zmianie stron wyrównał niezawodny Smoliński. - Od momentu strzelenia gola przez gości na boisku działo się bardzo dużo. Nie brakowało podbramkowych spięć. Mieliśmy przewagę, ale cały czas musieliśmy się mieć na baczności. Rywal stwarzał bowiem zagrożenie i czyhał na nasz błąd - opowiadał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Szczęście do mirszczan uśmiechnęło się w końcówce. W 85 minucie wynik ładnym strzałem ustalił najlepszy na boisku Żukowski...


Rozszerzona zawartość newsa
Mecz w Mirsku mógł podobać się publiczności. Więcej z gry mieli gospodarze, ale Sparta starała się kontratakować i była bardzo groźna. Pierwsi z gola cieszyli się piłkarze Włókniarza, którego w 40. min zdobył Żukowski. Tuż po zmianie stron wyrównał niezawodny Smoliński. - Od momentu strzelenia gola przez gości na boisku działo się bardzo dużo. Nie brakowało podbramkowych spięć. Mieliśmy przewagę, ale cały czas musieliśmy się mieć na baczności. Rywal stwarzał bowiem zagrożenie i czyhał na nasz błąd - opowiadał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Szczęście do mirszczan uśmiechnęło się w końcówce. W 85. min wynik ładnym strzałem ustalił najlepszy na boisku Żukowski.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ - SPARTA GRĘBOCICE  2:1 (1:0)


Bramki: 1:0 - Żukowski (41), 1:1 - Smoliński (46), 2:1 - Żukowski (85). Żółte kartki: Żukowski, Jabłonowski, Zyner oraz Opiłowski, Łojewski. Sędziowali: Waldemar Socha oraz Piotr Bajer i Andrzej Socha. Widzów: 200.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner, P. Niemienionek, Kowalski, Juźwik - Dasiak (65. Jabłonowski), Badura (77. Badura), Żukowski (90. Jasiński), D. Grygiel (77. Popiel) - B. Morzecki, Wichowski (88. J. Niemienionek).

SPARTA: Kubik - Duda, Gniewosz, Gródecki, Józefczak - Łojewski, Żmudziński, Opiłowski, Robacki - Smoliński, Wolski.

                                                                         Grzegorz Bereziuk
                                                                          Słowo Sportowe


XI kolejka IV ligi dolnośląskiej -  22.10.2016:
Granica Bogatynia - Chrobry II Głogów 3:5
Piast Wykroty - AKS Strzegom 4:9
PH Sawczak-Włókniarz Mirsk - Sparta Grębocice 2:1
Nysa Zgorzelec - GKS Warta Bolesławiecka 3:1
Lotnik Jeżów Sudecki - Zamet Przemków 2:0
Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie II Lubin 0:2

23.10.2016:
Apis Jędrzychowice - Orla Wąsosz 3:2
Orkan Szczedrzykowice - Stal Chocianów 2:0