XIV kolejka IV ligi - cenny punkt z Apisem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 13/11/2016 00:24
W bieżącym sezonie Włókniarz z siedmiu wyjazdowych spotkań przegrał tylko w Chocianowie. To dowód na to, że punkt wywalczony w Jędrzychowicach nie jest dziełem przypadku. Rozpoczęło się jednak po myśli gospodarzy, gdyż już w 3 minucie Kachniarz po zagraniu od Kusiaka otworzył wynik. - Popełniliśmy błąd przy wyprowadzaniu piłki. Strata okazała się dla nas bolesna - opowiadał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Dość szybko do wyrównania doprowadził Dawid Grygiel. W końcówce w polu karnym Apisu przewrócił się strzelec wyrównującego gola dla gości. Mirszczanie domagali się podyktowania rzutu karnego, ale gwizdek arbitra milczał. - Porównując to spotkanie do poprzedniego z AKS zaprezentowaliśmy się słabo. Remis jest sprawiedliwy - ocenił Gerard Jurewicz, trener Apisu. - Zespół zasłużył na słowa uznania. Walczyliśmy i nie klęknęliśmy przed faworyzowanym przeciwnikiem - dodał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza...


Rozszerzona zawartość newsa
W bieżącym sezonie Włókniarz z siedmiu wyjazdowych spotkań przegrał tylko w Chocianowie. To dowód na to, że punkt wywalczony w Jędrzychowicach nie jest dziełem przypadku. Rozpoczęło się jednak po myśli gospodarzy, gdyż już w 3 minucie Kachniarz po zagraniu od Kusiaka otworzył wynik. - Popełniliśmy błąd przy wyprowadzaniu piłki. Strata okazała się dla nas bolesna - opowiadał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Dość szybko do wyrównania doprowadził Dawid Grygiel. W końcówce w polu karnym Apisu przewrócił się strzelec wyrównującego gola dla gości. Mirszczanie domagali się podyktowania rzutu karnego, ale gwizdek arbitra milczał. - Porównując to spotkanie do poprzedniego z AKS zaprezentowaliśmy się słabo. Remis jest sprawiedliwy - ocenił Gerard Jurewicz, trener Apisu. - Zespół zasłużył na słowa uznania. Walczyliśmy i nie klęknęliśmy przed faworyzowanym przeciwnikiem - dodał Jarosław Wichowski, trener Włókniarza.


APIS JĘDRZYCHOWICE - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ  1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 - Kachniarz (3), 1:1 - D. Grygiel (17). Żółte kartki: Kusiak, Ganczarek oraz Ł. Niemienionek, B. Morzecki. Sędziował: Adrian Dorocki oraz Kacper Hołojda i Łukasz Janusiewicz. Widzów: 25.

APIS: Gawlik - Ganczarek, Bochnia, Pirszel, Glanc - Kachniarz, Jurgowski, Iwaniak, Więckiewicz - Kusiak, Bryjak.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner, Ł. Niemienionek, Kowalski, Juźwik - D. Grygiel (90. Popławski), Oniszczuk (78. Jabłonowski), P. Niemienionek, Żukowski - B. Morzecki, Wichowski (84. Popiel).

                                                                              Grzegorz Bereziuk
                                                                               Słowo SportoweXIV kolejka IV ligi dolnośląskiej - 12.11.2016:

AKS Strzegom - Zagłębie II Lubin 1:5
Zamet Przemków - Chrobry II Głogów 2:6
GKS Warta Bolesławiecka - Granica Bogatynia 5:1
Stal Chocianów - Karkonosze Jelenia Góra 2:1
Orla Wąsosz - Nysa Zgorzelec 4:4
Apis Jędrzychowice - PH Sawczak-Włókniarz Mirsk 1:1

13.11.2016:
Piast Wykroty - Orkan Szczedrzykowice 2:0
Sparta Grębocice - Lotnik Jeżów Sudecki 1:1