Plan przygotowań seniorówq do rundy wiosennej sezonu 2016/2017.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 30/11/2016 15:08
Runda jesienna sezonu 2016/2017 IV ligi jeleniogórsko-legnickiej już za nami, piłkarze udali się na zasłużony odpoczynek, który potrwa do 4 stycznia 2017 roku. Wtedy to też, w środę o godzinie 18.00 zainaugurowane zostaną przygotowania do rundy wiosennej. I trening odbędzie się zależnie od pogody na boisku ORLIK, bądź na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirsku. Treningi odbywać się będą na hali w poniedziałki, środy i piątki, dodatkowo zapewne drużyna trenować będzie w siłowni Zespołu Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku, na soboty zaplanowane są test-mecze...


Rozszerzona zawartość newsa
Runda jesienna sezonu 2016/2017 IV ligi jeleniogórsko-legnickiej już za nami, piłkarze udali się na zasłużony odpoczynek, który potrwa do 4 stycznia 2017 roku. Wtedy to też, w środę o godzinie 18.00 zainaugurowane zostaną przygotowania do rundy wiosennej. I trening odbędzie się zależnie od pogody na boisku ORLIK, bądź na hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirsku. Treningi odbywać się będą na hali w poniedziałki, środy i piątki, dodatkowo zapewne drużyna trenować będzie w siłowni Zespołu Szkół Licealno-Gimnazjalnych w Mirsku, na soboty zaplanowane są test-mecze.

Wszystko wskazuje również na to, że w dniu 8 stycznia 2017 odbędzie się V już edycja Turnieju IZERY CUP, tradycyjnie rozgrywana na hali sportowej przy ul. Betleja. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

Trener Jarosław Wichowski planuje rozegranie 6 spotykań sparingowych. Pierwszy mecz ma się odbyć 28 stycznia o godzinie 17 na boisku ze sztuczną nawierzchnia we Frydlancie. Kolejne spotkania rozgrywane będą w terminach 4, 11, 18, 25 lutego. Wszystkie mecze odbywać się będą o godzinie 17 we Frydlancie.
Naszymi rywalami w sparingach będą drużyny Stahl Rietschen, Łużyc Lubań, Stelli Lubomierz, a o szczegółach napiszemy jak tylko ustalony zostanie dokładny harmonogram spotkań. 4 marca zagramy ostatni sparing w Mirsku z Pogonią Świerzawa. Najprawdopodobniej 12 marca odbędzie się kolejna runda Pucharu Polski na szczeblu OZPN Jelenia Góra. Początek rozgrywek IV ligi zaplanowano na weekend 18/19 marca i w tym terminie drużyna uda się do Szczedrzykowic na mecz z wiceliderem rozgrywek, miejscowym Orkanem.