XX kolejka IV ligi dolnośląskiej - przegrana z outsiderem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 19/04/2017 10:37
Gospodarze wyszli na boisko z nastawieniem walki o wygraną i swój cel osiągnęli. Granicy jakby bardziej zależało nad zdobyciem 3 oczek. Pierwszy gol padł w 33 minucie kiedy niezdecydowanie defensorów Włókniarza wykorzystał Částek. Ten samo piłkarz po chwili mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu, ale posłał piłkę obok bramki. To mogło się zemścić tuż przed przerwą, ale Bartosz Morzecki w znakomitej sytuacji huknął nad poprzeczką. Po zmianie stron zespół z Mirska starał się zagrażać bogatynianom po stałych fragmentach gry. Po jednej z takich sytuacji Zajicek popisał się efektowną paradą po strzale Wichowskiego. Losy meczu rozstrzygnęły się w 56 minucie, Z rzutu wolnego ostro w pole karne piłkę wstrzelił Hałdaś, a kapitalnym strzałem popisał się Tyszkowski...


Rozszerzona zawartość newsa
Gospodarze wyszli na boisko z nastawieniem walki o wygraną i swój cel osiągnęli. Granicy jakby bardziej zależało nad zdobyciem 3 oczek. Pierwszy gol padł w 33 minucie kiedy niezdecydowanie defensorów Włókniarza wykorzystał Částek. Ten samo piłkarz po chwili mógł podwyższyć prowadzenie swojego zespołu, ale posłał piłkę obok bramki. To mogło się zemścić tuż przed przerwą, ale Bartosz Morzecki w znakomitej sytuacji huknął nad poprzeczką. Po zmianie stron zespół z Mirska starał się zagrażać bogatynianom po stałych fragmentach gry. Po jednej z takich sytuacji Zajicek popisał się efektowną paradą po strzale Wichowskiego. Losy meczu rozstrzygnęły się w 56 minucie, Z rzutu wolnego ostro w pole karne piłkę wstrzelił Hałdaś, a kapitalnym strzałem popisał się Tyszkowski.


GRANICA BOGATYNIA - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ MIRSK  2:0 (1:0)


Bramki: 1:0 - Částek (33), 2:0 - Tyszkowski (56). Żółte kartki: Krzesiński, Hałdaś, Kostrzewa, Augustyn. Sędziowali: Andrzej Urban oraz Mateusz Owoc i Marcin Domina. Widzów: 150.

GRANICA: Zajicek (90. Polakiewicz) - Borek, Augustyn, Mockało, Krzesiński - Kostrzewa, Hałdaś, Stefanek (83. Chomicz), Tyszkowski (80. Bartnicki) - Kurianowicz (87. Czap), Částek.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner, Kowalski, Ł. Niemienionek, Juźwik - Dasiak (80. Krawiec), Żukowski, Badura, Jabłonowski (70. Kik) - Wichowski, B. Morzecki (66. D. Grygiel).

                                                                           Grzegorz Bereziuk
                                                                            Słowo Sportowe


XX kolejka Saltex IV ligi dolnośląskiej - 12.04.2017:
Zagłębie II Lubin - Piast Wykroty 5:0

15.04.2017:
Lotnik Jeżów Sudecki - Nysa Zgorzelec 0:2
Chrobry II Głogów - Apis Jędrzychowice 1:3
AKS Strzegom - Stal Chocianów 4:0
Zamet Przemków - Orla Wąsosz 1:3
Granica Bogatynia - PH Sawczak-Włókniarz Mirsk 2:0
Karkonosze Jelenia Góra - Orkan Szczedrzykowice 1:2
GKS Warta Bolesławiecka - Sparta Grębocice 0:1