XXIV kolejka IV ligi dolnośląskiej - znowu remis.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 07/05/2017 11:47
Z remisu bardziej zadowoleni byli goście. Pierwsi z gola cieszyli się piłkarze z Warty Bolesławieckiej kiedy do siatki trafił K. Wojciechowski. - Trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Piłka minęła linię bramkową przy krótszym słupku. Pierwszy raz widziałem coś takiego - relacjonował Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. Po zmianie stron lepsze wrażenie sprawiał Włókniarz. Ten fakt bramką bezpośrednio z rzutu wolnego udokumentował Juźwik. - Druga połowa toczyła się już na połowie gospodarzy. Rywale zaczęli słabo prezentować się pod względem fizycznym. Cieszę się, że udany debiut zanotował 18-letni Adrian Krawiec. Remis nie jest dla nas złym wynikiem - ocenił Jarosław Wichowski...


Rozszerzona zawartość newsa
Z remisu bardziej zadowoleni byli goście. Pierwsi z gola cieszyli się piłkarze z Warty Bolesławieckiej kiedy do siatki trafił K. Wojciechowski. - Trafił bezpośrednio z rzutu rożnego. Piłka minęła linię bramkową przy krótszym słupku. Pierwszy raz widziałem coś takiego - relacjonował Jarosław Wichowski, trener Włókniarza.

Po zmianie stron lepsze wrażenie sprawiał Włókniarz. Ten fakt bramką bezpośrednio z rzutu wolnego udokumentował Juźwik. - Druga połowa toczyła się już na połowie gospodarzy. Rywale zaczęli słabo prezentować się pod względem fizycznym. Cieszę się, że udany debiut zanotował 18-letni Adrian Krawiec. Remis nie jest dla nas złym wynikiem - ocenił Jarosław Wichowski. - Mecz stał na niskim poziomie. Pewnie miała na to wpływ środowa kolejka. W pierwszej połowie mieliśmy przewagę i powinniśmy dobić rywala. Niestety tak się nie stało i w drugiej połowie straciliśmy bramkę z rzutu wolnego, którego można było uniknąć. Szkoda, że w tak ważnym tygodniu nasza kadra była uboga. Niektórzy zawodnicy wybrali urlopy niż walkę o utrzymanie zespołu w lidze. Wierzę, że weźmiemy się w garść, bo walka o utrzymanie dopiero się rozpoczyna, co widać po innych wynikach - dodał Krzysztof Kaliciak, trener GKS.


GKS WARTA BOLESŁAWIECKA - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ  1:1 (1:0)


Bramki: 1:0 - K. Wojciechowski (16), 1:1 - Juźwik (70). Sędziowali: Michał Hnatkiewicz oraz Damian Nowak i Konrad Zawadzki. Widzów: 150.

GKS: Mucha - Głowacki, Spychalski, Lisowski, Buchowski - Krzeszowiec, Kliwak, K. Wojciechowski, Bernat - Biały (72. Kapecki), Kraśnicki.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner, Ł. Niemienionek, P. Niemienionek, Juźwik - Badura, Żukowski (85. Popiel), Jabłonowski, Krawiec - Wichowski (90. Popławski), B. Morzecki.


XXIV kolejka Saltex IV ligi dolnośląskiej - 06.05.2017:
Zagłębie II Lubin - Nysa Zgorzelec 4:0
Zamet Przemków - Orkan Szczedrzykowice 1:2
AKS Strzegom - Orla Wąsosz 1:1
Sparta Grębocice - Piast Wykroty 4:0
Stal Chocianów - Apis Jędrzychowice 1:2
GKS Warta Bolesławiecka - PH Sawczak-Włókniarz Mirsk 1:1
Granica Bogatynia - Karkonosze Jelenia Góra 5:1

07.05.2017:
Chrobry II Głogów - Lotnik Jeżów Sudecki 5:1