XVIII kolejka "okręgówki" - pechowa przegrana w Bogatyni.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 05/04/2009 14:44
W trzecim meczu rundy wiosennej Włókniarz Mirsk przegrał pechowo z Granicą Bogatynia 3:2, prowadząc do 82 minuty 2:1. Ale po kolei. W pierwszych minutach przewagę osiągnęła Granica, jednak nie potrafiła zagrozić bramce Warchała. W odpowiedzi w 12 minucie Kowalski wrzucił piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Leśniański i było 1:0 dla gości. Radość nie trwała jednak długo. W 14 minucie po zamieszaniu w polu karnym bramkę wyrównującą bramkę zdobył Pazyra. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza, od ataków Granicy. Włókniarz jednak umiejętnie się bronili i to oni w 72 minucie objęli prowadzenie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na bramkę zamienił Gajewski. Taki korzystny wynik utrzymywał się do 82 minuty spotkanie, kiedy nastąpiła zmiana o 180 stopni. Kapitalnie uderzenie Achcińskiego i Warchał kapituluje po raz drugi. To jednak nie koniec bramek w tym meczu. W 90 minucie Achciński wrzucił piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Słomiak i zapewnił gospodarzom 3 punkty.

GRANICA - WŁÓKNIARZ 3:2 (1:1)

Bramki: 0:1 - Leśniański (12), 1:1 - Pazyra (14), 1:2 - Gajewski (72), 2:2 - Achciński (82), 3:2 - Słomiak (90). Żółte kartki: Słomiak, Mikulski oraz Krawczyk I, Gajewski, Majer, Dołęga. Sędziował: Łukasz Nalepa. Widzów: 100.

Włókniarz: Warchał - Kowalski, Dołęga, Krawczyk I, Niemienionek - Krawczyk II, Faściszewski (46.Majer), Badura, Leśniański - Gajewski, B. Morzecki.

Granica: Szatkowski – Duduć, Słomiak, Mikulski, Omelański - Misiurek, Chrzanowski (85. Latosiński), Ejdys (69. Wierzbicki), Pietkiewicz - Marszałek (76. Achciński), Pazyra.