III kolejka Sport-Track IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - remis z beniaminkiem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 28/08/2017 08:48
W trzeciej kolejce rozgrywek czwartoligowych Włókniarz zmierzył się z beniaminkiem, Odrą-Total Ścinawa. Przed spotkaniem mirszczanie mieli szansę aby być jedyną drużyną z kompletem zwycięstw, a tym samym wrócić na pozycję lidera. W końcowym rozrachunku nie udało się tego zadania zrealizować, chociaż były ku temu świetne okazje, ale i tak możemy być zadowoleni, drużyna podtrzymała serię spotkań bez porażki, a dodatkowo udało się zagrać na zero z tyłu...


Rozszerzona zawartość newsa
W trzeciej kolejce rozgrywek czwartoligowych Włókniarz zmierzył się z beniaminkiem, Odrą-Total Ścinawa. Przed spotkaniem mirszczanie mieli szansę aby być jedyną drużyną z kompletem zwycięstw, a tym samym wrócić na pozycję lidera. W końcowym rozrachunku nie udało się tego zadania zrealizować, chociaż były ku temu świetne okazje, ale i tak możemy być zadowoleni, drużyna podtrzymała serię spotkań bez porażki, a dodatkowo udało się zagrać na zero z tyłu.

W przebiegu całego meczu obie drużyny miały swoje okazje, miejscowi w pierwszej połowie nie popisali się skutecznością albo dobrze dysponowany był Adam Swarzyński, a włókniarze za sprawą Damiana Górgula trafili w poprzeczkę. Piłkę meczową miał w 88 minucie Paweł Juźwik, który minął bramkarza ale jego strzał z pustej bramki zdołał wybić jeden z defensorów Odry.     


ODRA-TOTAL ŚCINAWA - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ  0:0

Żółta kartka: Cichuta. Sędziowali: Damian Nowak oraz Jakub Zalewski i Łukasz Zembaty. Widzów: 150.

ODRA-TOTAL: G. Pyzio - Seta, K. Pyzio, Dudka (75. Trawka), Łodej - Karpiński, Lichwa (77. Maruciński), D. Cichuta (85. M. Cichuta), Rytkowski - Srebrniak (65. Długosz), Boguń (55. Piechuta).

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner, Ł. Niemienionek, Kowalski, Dasiak - Jabłonowski (82. Jędrzejczak), Żukowski, P. Niemienionek, Juźwik - Wichowski (65. Krawiec), Górgul (90. Dąbek).


III kolejka Sport Track IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 26.08.2017:
Olimpia Kamienna Góra - Górnik Złotoryja 1:1
Stal Chocianów - Nysa Zgorzelec 4:2
Karkonosze Jelenia Góra - Apis Jędrzychowice 1Ł1

27.08.2017:
Chrobry II Głogów - Olimpia Kowary 5:2
Orkan Szczedrzykowice - Sparta Grębocice 1:1
Sudety Giebułtów - AKS Strzegom 0-4
Odra Ścinawa - PH Sawczak-Włókniarz Mirsk 0:0
Górnik Boguszów-Gorce - Orla Wąsosz 0:3