V kolejka Sport-Track IV ligi dolnośląskiej grupu zachodniej - koncert trenera.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 11/09/2017 07:58
Przyjezdni już w 7 minucie za sprawą Jarosława Wichowskiego uciszyli kamiennogórską publiczność. Grający trener gości huknął nie do obrony w długi róg. W 26 minucie obrońcy Olimpii kolejny raz nie upilnowali Wichowskiego, a ten udowodnił, że tego dnia jest niekwestionowanym królem pola karnego. Po tym golu na krótko przebudzili się gospodarze. Najpierw strzał Sochackiego wybił jeden z obrońców gości, a chwilę później Masiel uderzył zbyt anemicznie i dla mirszczan skończyło się na strachu. 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy Żukowski obił obramowanie bramki. W 58 minucie padła trzecia bramka dla gości. Prawą flanką przedarł się Górgul i wyłożył piłkę jak na tacy Wichowskiemu. Doświadczony zawodnik tylko dostawił nogę i było po herbacie. 10 minut później "Wicher" skorzystał ze złego zagrania Kwaśniewskiego i trafił po raz czwarty. Miejscowi starali się grać ambitnie do końcowego gwizdka. Swoje okazje mieli Masiel i Sochacki, ale wynik nie uległ już zmianie...

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ  0:4 (0:2)

Bramki: 0:1 - Wichowski (7), 0:2 - Wichowski (26), 0:3 - Wichowski (58), 0:4 - Wichowski (68). Żółte kartki: Sochacki oraz Zyner. Sędziowali: Jarosław Łuniewski oraz Paweł Gurban i Aleks Paluch. Widzów: 150.

OLIMPIA: Powiertowski - Hadała (65. Kwaśniewski), Kraszewski, Łatka (46. Buda), Masiel - Rosłan (46. Młodziński), Sochacki, Wieczorek, Filip - J. Zasada, K. Zasada.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński (85. Jaworski) - Krawiec (78. Szkudlarek), Zyner, Ł. Niemienionek, Jędrzejczak (60. Badura) - Jabłonowski (70. Kik), P. Niemienionek, Żukowski, Juźwik - Górgul (75. J. Niemienionek), Wichowski.