VIII kolejka Sport-Track IV ligi grupy zachodniej - słaby remis.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 01/10/2017 16:11
Goście przyjechali do Mirska w okrojonym składzie. W składzie Sparty zabrakło choćby Bielenia, Smolińskiego, Filbienia oraz Korycińskiego. - Przed meczem punkt wziąłbym w ciemno, bo Mirsk jest trudnym terenem do zdobywania punktów. Jednak po meczu mam lekki niedosyt. Graliśmy dobrze i tworzyliśmy okazje. Zagraliśmy super mecz - relacjonował po spotkaniu Paweł Żmudziński, trener Sparty. - Można powiedzieć, że byliśmy lepsi. Spokojnie konstruowaliśmy swoje akcje i stwarzaliśmy sytuacje. Po trzech powinny paść bramki. Oprócz tego były inne okazje oraz sporo stałych fragmentów gry. Byliśmy dobrze zorganizowani jako zespół i nie pozwalaliśmy swoim rywalom na zbyt wiele. Szkoda, że nic nie chciało wpaść - dodał szkoleniowiec klubu z Grębocic...

galeria


Rozszerzona zawartość newsa
Goście przyjechali do Mirska w okrojonym składzie. W składzie Sparty zabrakło choćby Bielenia, Smolińskiego, Filbienia oraz Korycińskiego. - Przed meczem punkt wziąłbym w ciemno, bo Mirsk jest trudnym terenem do zdobywania punktów. Jednak po meczu mam lekki niedosyt. Graliśmy dobrze i tworzyliśmy okazje. Zagraliśmy super mecz - relacjonował po spotkaniu Paweł Żmudziński, trener Sparty. - Można powiedzieć, że byliśmy lepsi. Spokojnie konstruowaliśmy swoje akcje i stwarzaliśmy sytuacje. Po trzech powinny paść bramki. Oprócz tego były inne okazje oraz sporo stałych fragmentów gry. Byliśmy dobrze zorganizowani jako zespół i nie pozwalaliśmy swoim rywalom na zbyt wiele. Szkoda, że nic nie chciało wpaść - dodał szkoleniowiec klubu z Grębocic.

W najlepszych okazjach szczęścia zabrakło Szuszkiewiczowi oraz Dudzie. Pod bramką gospodarzy było gorąco zwłaszcza po strzale tego pierwszego w drugiej połowie, kiedy Swarzyński z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką. - Punkt przyjmujemy z pokorą, choć apetyty były większe. Wyglądaliśmy jednak słabiej jako zespół. Indywidualnie też nikt się nie wyróżnił. Mieliśmy swoje plany, ale nie wyszło. Będziemy analizować dlaczego tak się stało. Z drugiej strony z AKS rozegraliśmy dobry mecz, a skończyliśmy z zerem na koncie. Teraz mamy punkt. Sparta zaprezentowała się bardzo solidnie, zwłaszcza w defensywie - powiedział Jarosław Wichowski, trener Włókniarza.

                                                                              Grzegorz Bereziuk
                                                                               Słowo SportowePH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ - SPARTA GRĘBOCICE  0:0


Żółte kartki: P. Niemienionek, Jędrzejczak. Sędziowali: Jarosław Łuniewski oraz Krzysztof Tworek i Aleks Paluch. Widzów: 200.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Zyner, Kowalski, P. Niemienionek, Dasiak - Krawiec (56. Kik), Żukowski, Juźwik (90. Szkudlarek), Jabłonowski (68. Jędrzejczak) - Górgul (77. B. Morzecki), Wichowski.

SPARTA: Szatkowski - Łojewski, Robacki (65. Górski), Kubik (64. Gniewosz), Szuszkiewicz - Gródecki, Kaczmar, Opiłowski, Szala - Duda (89. Janicki), Łużny.

galeria

VIII kolejka Sport-Track IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 30.09.2017:
Apis Jędrzychowice - AKS Strzegom 1:0
PH Sawczak-Włókniarz Mirsk - Sparta Grębocice 0:0
Orla Wąsosz - Olimpia Kowary 0:2
Nysa Zgorzelec - Chrobry II Głogów 1:0
Olimpia Kamienna Góra - Karkonosze Jelenia Góra 0:6
Stal Chocianów - Górnik Boguszów-Gorce 5:1

01.10.2017:
Odra Ścinawa - Orkan Szczedrzykowice 2:2
Sudety Giebułtów - Górnik Złotoryja 6:2