IX kolejka Sport-Track IV ligi grupy zachodniej - wysoka wygrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 08/10/2017 21:34
Piłkarze Włókniarza Mirsk zakończyli serię trzech spotkań bez zwycięstwa. Zespół trenera Jarosława Wichowskiego rozgromił na wyjeździe Górnika Boguszów-Gorce, a jak mówi szkoleniowiec przy lepszej skuteczności jego podopiecznych i gorszej dyspozycji golkipera Górnika mogło się skończyć wynikiem dwucyfrowym. Do przerwy padł tylko jeden gol, a zdobył go w końcówce pierwszej połowy Damian Górgul. Ten sam zawodnik już na wstępie drugiej części wykorzystał podanie od Wichowskiego i była 0:2...


Rozszerzona zawartość newsa
Piłkarze Włókniarza Mirsk zakończyli serię trzech spotkań bez zwycięstwa. Zespół trenera Jarosława Wichowskiego rozgromił na wyjeździe Górnika Boguszów-Gorce, a jak mówi szkoleniowiec przy lepszej skuteczności jego podopiecznych i gorszej dyspozycji golkipera Górnika mogło się skończyć wynikiem dwucyfrowym. Do przerwy padł tylko jeden gol, a zdobył go w końcówce pierwszej połowy Damian Górgul. Ten sam zawodnik już na wstępie drugiej części wykorzystał podanie od Wichowskiego i była 0:2.

Po chwili poprawił Paweł Juźwik i było po meczu. Kolejne bramki to dzieło "Wichra" i Igora Dąbka. - To był najniższy wymiar kary dla beniaminka. Początek meczu to festiwal niewykorzystanych okazji z naszej strony. Gospodarze też mieli swoje okazje. Drugą połowę rozpoczęliśmy już po naszej myśli i poszło jak trzeba. Teraz przed nami spotkania z kandydatami do awansu, czyli Apisem Jędrzychowice i Karkonoszami Jelenia Góra. Stać nas na zdobywanie punktów nawet z takimi drużynami - zapowiada Jarosław Wichowski.

                                                                              Grzegorz Bereziuk
                                                                               Słowo SportoweGÓRNIK BOGUSZÓW-GORCE - PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ  0:5 (0:1)


Bramki: 0:1 - Górgul (45), 0:2 - Górgul (47), 0:3 - Juźwik (51), 0:4 - Wichowski (65), 0:5 - Dąbek (87). Żółte kartki: Bejnarowicz, Kois oraz Górgul, Ł. Niemienionek, Dasiak, Zyner. Sędziowali: Wojciech Konefał oraz Sławomir Cierlik i Sebastian Cirko. Widzów: 100.

GÓRNIK: Jaskółowski - Kois (52. Podgórski), Choiński, Marut, J. Maliszewski - Woźniak, Zwolenik, Bejnarowicz, Lic - Ostrowski, A. Maliszewski.

PH SAWCZAK-WŁÓKNIARZ: Jaworski - Zyner (81. Faściszewski), Ł. Niemienonek, Kowalski, Dasiak (63. Krawiec) - Jabłonowski (66. Szkudlarek), P. Niemienionek, Żukowski (85. Popławski), Juźwik (73. B. Morzecki) - Górgul, Wichowski (70. Dąbek).


IX kolejka Sport-Track IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 07.10.2017:
AKS Strzegom - Orla Wąsosz 3:0
Olimpia Kowary - Nysa Zgorzelec 4:1
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kamienna Góra 3:0
Karkonosze Jelenia Góra - Stal Chocianów 3:1

08.10.2017:
Chrobry II Głogów - Górnik Złotoryja 3:0
Sparta Grębocice - Apis Jędrzychowice 1:2
Sudety Giebułtów - Odra Ścinawa 0:1
Górnik Boguszów-Gorce - PH Sawczak-Włókniarz Mirsk 0:5