III kolejka klasy terenowej juniorów.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 10/04/2009 22:50
W kolejnym spotkaniu ligi terenowej juniorów Włókniarz Mirsk I podejmował Olszę Olszynę na jej boisku. Po jednostronnym widowisku gracze Włókniarza Mirsk wygrali 5:1. Bramki strzelali Łukasz Gzik - cztery i jedną Damian Nowak.

Olsza - Włókniarz I 1:5

Bramki: Gzik-4, Nowak

Włókniarz I: Jaworski - Grygiel, Skórka, Rowiński, Stolarz - Zieliński, Talarski, Ptasiuk, P. Juźwik, Nowak - Gzik.

Tego samego dnia odbył się też mecz drugiej drużyny juniorów. Grali oni z rywalem za miedzy czyli Gryfem Gryfów Śląski. Juniorzy grali dziś w bardzo dużym osłabieniu ponieważ tylko 10 piłkarzy stawiło się na zbiórce przedmeczowej. Włókniarz rozpoczął świetnie strzelając bramkę, a jej autorem był Kamil Górny. Do przerwy piłkarze Gryfa zdążyli zremisować strzelając gola z rzutu karnego. Po przerwie Włókniarz znowu strzelił bramkę - ponownie strzelcem był Kamil Górny. Na 3 min. przed końcem meczu Gryf wyrównał i spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Gryf -Włókniarz II 2:2

Bramki: Kamil Górny-2

Włókniarz II: Rekowski - Kreis, Wroński, Gwara, Niemczyk - Pietraszek, Tartak, Michalewicz, Szkwarek - Górny.