I kolejka IV ligi grupy zachodniej - falstart.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 12/08/2018 11:15
- Sądzę, że z gry nie byliśmy zespołem słabszym i nie zasłużyliśmy na porażkę - ocenił po meczu Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. W pierwszej połowie do Stali uśmiechnęło się szczęście. W 29 minucie po akcji Kozaka piłka niefortunnie odbiła się przed Swarzyńskim i wpadła do siatki. Później gospodarze dążyli do wyrównania, ale od 69 minuty przegrywali 0:2. Wówczas na listę strzelców wpisał się Bartuzel. Po chwili w polu karnym sfaulowany został Paweł Niemienionek i sam wymierzył sprawiedliwość. W końcówce mirszczanie przycisnęli, ale nie zdołali uratować choćby remisu...

galeria


Rozszerzona zawartość newsa
- Sądzę, że z gry nie byliśmy zespołem słabszym i nie zasłużyliśmy na porażkę - ocenił po meczu Jarosław Wichowski, trener Włókniarza. W pierwszej połowie do Stali uśmiechnęło się szczęście. W 29 minucie po akcji Kozaka piłka niefortunnie odbiła się przed Swarzyńskim i wpadła do siatki. Później gospodarze dążyli do wyrównania, ale od 69 minuty przegrywali 0:2. Wówczas na listę strzelców wpisał się Bartuzel. Po chwili w polu karnym sfaulowany został Paweł Niemienionek i sam wymierzył sprawiedliwość. W końcówce mirszczanie przycisnęli, ale nie zdołali uratować choćby remisu.

                                                                             Grzegorz Bereziuk
                                                                              Słowo Sportowe
                                                                                www.jg24.pl


3KF-WŁÓKNIARZ - STAL CHOCIANÓW  1:2 (0:1)

Bramki:
0:1 - Kozak (29), 0:2 - Bartuzel (69), 1:2 - P. Niemienionek (71 - rzut karny). Żółte kartki: Chlabicz, Zyner oraz Sałata, Kozak, Kasiński, Wasieńko, Kucy, Bednarz. Sędziowali: Dawid Maryszczak oraz Sławomir Michałczak i Piotr Kuzia. Widzów: 200.

3KF-WŁÓKNIARZ:
Swarzyński - P. Szczęsny, Kowalski, Ł. Niemienionek, Zyner (81. Szkudlarek) - B. Szczęsny, P. Niemienionek, Chlabicz, Krawiec (46. Jabłonowski) - Górgul (71. Jędrzejczak), Wichowski (78. B. Morzecki).

STAL: Rzeszut - Wasieńko, Kasiński, Bednarz, Kucy - Sałata, Otocki, Bartuzel, Kunz - Burda (90. Krystek), Kozak.

galeria

I kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 11.08.2018:
Victoria Ruszów - Chrobry II Głogów 1:2
Sparta Rudna - Karkonosze Jelenia Góra 0:1
BKS Bolesławiec - Orkan Szczedrzykowice 1:2
Prochowiczanka Prochowice - AKS Strzegom 0:3
3KF-Włókniarz Mirsk - Stal Chocianów 1:2
Orla Wąsosz - Apis Jędrzychowice 2:0

12.08.2018:
Odra-Total Ścinawa - Sparta Grębocice 1:0

Pauza: Górnik Złotoryja.