XI kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - tylko remis.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 26/10/2018 08:13
Przed meczem zespół trenera Jarosława Wichowskiego (po rozmowach z zarządem zdecydował się nadal pracować w klubie) miał swoje problemy. Zabrakło choćby braci Szczęsnych, a kilku graczy musiało wyjść na boisko z urazami. W związku z tym kolejni młodzi zawodnicy mieli okazję do debiutu w seniorskiej drużynie. - Kończyliśmy mecz z pięcioma młodzieżowcami na boisku. Bez wyjątku wszyscy dali radę i zdobyli cenne doświadczenie - powiedział popularny "Wicher". Odnośnie samego meczu żadnej ze stron nie udało się stworzyć stuprocentowej okazji do zdobycia gola. Było sporo walki, a gra toczyła się głównie w środku pola. Po meczu z podziału punktów z uwagi na swoje kłopoty bardziej zadowoleni byli miejscowi...

Rozszerzona zawartość newsa
Przed meczem zespół trenera Jarosława Wichowskiego (po rozmowach z zarządem zdecydował się nadal pracować w klubie) miał swoje problemy. Zabrakło choćby braci Szczęsnych, a kilku graczy musiało wyjść na boisko z urazami. W związku z tym kolejni młodzi zawodnicy mieli okazję do debiutu w seniorskiej drużynie. - Kończyliśmy mecz z pięcioma młodzieżowcami na boisku. Bez wyjątku wszyscy dali radę i zdobyli cenne doświadczenie - powiedział popularny "Wicher". Odnośnie samego meczu żadnej ze stron nie udało się stworzyć stuprocentowej okazji do zdobycia gola. Było sporo walki, a gra toczyła się głównie w środku pola. Po meczu z podziału punktów z uwagi na swoje kłopoty bardziej zadowoleni byli miejscowi.

                                                                         Grzegorz Bereziuk
                                                                          Słowo Sportowe

3KF-WŁÓKNIARZ - SPARTA RUDNA  0:0


Żółte karki: P. Niemienionek oraz Muzeja, Tadek. Czerwona kartka: Chlabicz (89 - niesportowe zachowanie). Sędziowali: Adam Żuk oraz Kacper Kochanowski i Arkadiusz Legan. Widzów: 150.

3KF-WŁÓKNIARZ: Jaworski -
Jędrzejczak, Zyner, Kowalski, Makowski - Dasiak (60. Popławski), P. Niemienionek, Chlabicz, Jabłonowski - Wichowski (83. Szymocha), Górgul (70. Król).

SPARTA: M. Kijewski - Frankowski, Glazer, Hołówka, Malawski - Michalewicz (48. H. Walasek), Muzeja, Stachów, Sygnatowicz - D. Walasek, Walczak.


XI kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - 20.10.2018:
Sparta Grębocice - BKS Bolesławiec 0:1
Orla Wąsosz - Prochowiczanka Prochowice 3:5
Stal Chocianów - Górnik Złotoryja 1:1
3KF-Włókniarz Mirsk - Sparta Rudna 0:0
AKS Strzegom - Chrobry II Głogów 5:0

21.10.2018:
Apis Jędrzychowice - Victoria Ruszów 4:0
Orkan Szczedrzykowice - Odra Ścinawa 2:2

Pauza:
Karkonosze Jelenia Góra.