XV kolejka klasy terenowej juniorów.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 18/04/2009 18:57
W kolejnym spotkaniu, 18 kwietnia gracze Włókniarza Mirsk I, lidera tabeli, pewnie pokonali Czarnych Strzyżowiec Siedlęcin 6:0. Jednak kończyli oni mecz w 9, ponieważ najpierw czerwoną kartkę dostał Łukasz Zaliwski, a po chwili drugą żółtą kartkę dostał Paweł Juźwik. Bramki w tym meczu zdobywali: Łukasz Gzik-3, Paweł Juźwik-2 i Jakub Niemienionek.

Włókniarz I - Czarni 6:0

Bramki:
1:0 - Juźwik, 2:0 - Juźwik, 3:0 - Gzik, 4:0 - Gzik, 5:0 - Niemienionek, 6:0 - Gzik.

Włókniarz I: Jaworski - Grygiel, Skórka, Rowiński (Ptasiuk), Stolarz - Niemienionek, Talarski, Nowak (Papp), Zaliwski, Juźwik - Gzik.

Tego samego dnia odbył się też mecz pomiędzy Włókniarzem Mirsk II, a Olszą Olszyna. Od pierwszej minuty mecz był wyrównany, obie drużyny miały okazje do strzelenia bramek. Najbliżej tego byli piłkarze gości w 24 min meczu, ale dobrze ustawiony Swarzyński wybił piłkę z linii bramkowej.

Tuż przed przerwą Włókniarze zdobyli prowadzenie po strzale Kamila Górnego. W drugiej połowie to gospodarze byli częściej w posiadaniu piłki, ale w 60 min. strzałem z dystansu piłkarz Olszy zaskoczył golkipera miejscowych i doprowadził do remisu. W 75 min. meczu sędzia ukarał jednego z zawodników gości czerwoną kartką za niesportowe zachowanie. Włókniarze mieli mnóstwo szans na podwyższenie wyniku lecz za każdym razem brakowało szczęścia. Niestety dla miejscowych szczęście to mieli goście i w 87 min. po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka przypadkowo odbiła się od Pietraszka i wpadła do bramki gospodarzy wyprowadzając ich na prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu.

Włókniarz II - Olsza 1:2 (1:0)

Włókniarz II: Niemczyk - Kreis, Gwara, Wroński (35. Pietraszek), Wasilewski - Podgórny, Swarzyński (45.Tartak), M.Górny, Michalewicz - K.Górny, Szkwarek (45. Ferenczuk)