XX kolejka "okręgówki" - kolejna przegrana.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 18/04/2009 20:11
W kolejnym spotkaniu ligi okręgowej Włókniarz Mirsk poniósł porażkę 2:0 w Lwówku Śląskim z miejscowymi Czarnymi. Od pierwszych minut spotkanie miało wyrównany przebieg. Dogodne sytuacje miały oba zespoły. Najpierw po strzale grającego trenera Czarnych, Jana Wrony, piłka trafiła w słupek. W odpowiedzi dobra akcja Majera lewą stroną jednak podanie do wychodzącego na czystą pozycję Gajewskiego było za mocne. Wreszcie po jednej z akcji Woźniczka mocno uderzył piłkę, tę na poprzeczkę sparował Warchał, jednak zrobił to tak niefortunnie że ta po odbiciu się spadła na nogę Wrony i było 1:0 dla miejscowych. Do przerwy wynik już nie uległ zmianie.

W drugiej odsłonie najlepszą okazją Włókniarzy była "bomba" Adama Kowalskiego, jednak minęła ona bramkę Hubskiego. W końcowych minutach meczu Włókniarz postawił wszystko na jedną kartę, nadziewając się na kontry graczy z Lwówka, jednak dobrze bronił Warchał. Pod koniec meczu, napastnik gospodarzy, Godlewski na niesportowe zachowanie został ukarany czerwoną kartę. Nie załamało to jednak Czarnych i po wrzutce Bartka Sikory do bramki z 3 metrów głową trafił Woźniczka. Po chwili sędzia zakończył spotkanie i 3 punkty zostały we Lwówku.

CZARNI - WŁÓKNIARZ 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 - Wrona, 2:0 - Woźniczka.

Włókniarz: Warchał - Kowalski, Krawczyk I (Niemienionek), Leśniański, Dołęga - Badura (Kreis), Krawczyk II, Faściszewski (Supel), Majer - Gajewski, B. Morzecki