Półfinał Pucharu Polski OZPN Jelenia Góra - bez szans z Lotnikiem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 04/04/2019 09:00
Lotnik Jeżów Sudecki zagra w finale okręgowego Pucharu Polski. Dzisiaj w Jeżowie Sudeckim gospodarze pokonali Włókniarza Mirsk 2:0. Dodajmy zasłużenie, bo gospodarze dominowali na murawie praktycznie przez całe spotkanie. Pierwszego gola celn± główk± zdobył Krzysztof Białkowski. Awans przypieczętował pięć minut przed końcem Maciej Górski, który popisał się kapitaln± bomb± z ok. 30 metrów...

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - 3KF WŁÓKNIARZ MIRSK 2-0 (1-0)

Bramki: 1:0 - Białkowski (34), 2:0 - Górski (85). Sędziowali: Waldemar Socha oraz Piotr Bajer i Andrzej Socha. Widzów: 100.

LOTNIK: Kustosz - Palim±ka,
Białkowski (60. Górski), Wersocki, Ziomek - Suchanecki, Piwiński, Pelowski, Niemirski (54. Szwagrzyk) - Górgul (73. Zawadzki), Szeliga (70. Kieć).

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak -
Makowski (64. Dasiak), Kowalski, Ł. Niemienionek, Górny - Fo¶ciak, S. Morzecki (46. D±bek), Król (85. Szymocha), Popławski (46. Jabłonowski), Krawiec - Tylus (75. Piejko).