XXIII kolejka IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej - porażka z Górnikiem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 29/04/2019 08:58
Po pierwszej połowie Górnik prowadził po trafieniu Dudzica. W drugiej połowie Włókniarz starał się odpowiedzieć. Zespół trenera Rafała Fościaka (zastępował nieobecnego na spotkaniu Adama Kowalskiego) miał swoją szansę za sprawą aktywnego Dąbka, ale ostatecznie dla gości skończyło się na strachu. W 70 minucie zrobiło się jeszcze ciekawiej. Wychodzącego na czystą pozycję Dąbka sfaulował Haniecki i goście musieli grać w dziesiątkę. Mimo tego oraz faktu, że nie mający nic do stracenia Włókniarz coraz bardziej się odkrywał zdołali nie tylko dowieźć wygraną do końca, ale jeszcze podwyższyć wynik. W samej końcówce drugi raz na listę strzelców wpisał się Dudzic.

Grzegorz Bereziuk

MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - GÓRNIK ZŁOTORYJA  0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 - Dudzic (40), 0:2 - Dudzic (90). Czerwona kartka: Haniecki (70 - akcja ratunkowa). Żółte kartki: Makowski, Fościak, Niemienionek, Dasiak oraz Krzeszowiec. Sędziowali: Bartłomiej Oniszczuk oraz Piotr Zając i Robert Żółty. Widzów: 200.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Tomczak (46. Fościak), Ł.
Niemienionek, Makowski, Górny - Król, Krawiec (62. Piejko), Jędrzejczak (46. Popławski), Dasiak (79. Szkudlarek) - B. Morzecki, Dąbek.

GÓRNIK: Piotrowski - Franczak, Czaja (46. Poparda), Baszczak, Sułek, Nowosielski (56. Świętochowski), Marchewka, Kufel, Krzeszowiec - Haniecki, Dudzic.