II kolejka ligi okręgowej - wysoka porażka z Leśnikiem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 19/08/2019 08:23
Po imponującym 6:0 z Victorią Ruszów, tym razem piłkarze Leśnika Osiecznica pokazali się w Mirsku, gdzie pokonali 3:0 Włókniarza. Dwa gole dla beniaminka zdobył pozyskany w letniej przerwie Daniel Ziółkowski.Do przerwy kibice w Mirsku goli nie oglądali. Sporo walki i wyrównana gra nie zapowiadała jednostronnego widowiska po zmianie stron. Tuż po wznowieniu gry było już 0:1. Dawid Kałużyński wykorzystał błąd obrony gospodarzy, a asystę zanotował Dawid Górski. Drugi gol to zasługa duetu Radosław Szajwaj - Daniel Ziółkowski. Pierwszy popisał się prostopadłym mierzonym podaniem, a drugi przelobował Kacpra Witczaka. "Ziółek" po raz drugi wpisał się na listę strzelców w 68-ej minucie, z najbliższej odległości ustalając wynik na 0:3...

Piotr Kuban

MKS 3KF-WŁÓKNIARZ - LEŚNIK OSIECZNICA  0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 - Kałużyński (47), 0:2 - Ziółkowski (54), 0:3 - Ziółkowski (68). Sędziowali: Krzysztof Sobol oraz Mateusz Owoc i Marcel Grabowski. Widzów: 150.

3KF-WŁÓKNIARZ: Witczak - Dasiak (63. B. Morzecki, 80. Tylus), Kowalski, Ł. Niemienionek, Tomczak (85. Szkudlarek) - Piejko, Fościak, Krawiec, Popławski - Dąbek, J. Niemienionek.

LEŚNIK: Purta (86. Purta) - Wojdygo (70. Pietrzak), Małecki, Maliutin, Puzio - Chmielowski (82. Skorupa), Kałużyński, Górski (75. Ostrowski), Ziółkowski - Szajwaj, Serwatyński (62. Turek).