XVII kolejka młodzików i trampkarzy.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 03/05/2009 20:58
Nietypowo bo w niedzielę 3 maja swoje mecze rozegrali młodzicy i trampkarze mirskiego Włókniarza. Ich rywalem był KKS Jelenia Góra. Młodzicy nie pozostawili większych złudzeń jeleniogórzanom, pewnie pokonali rywali 2:0 po dwóch trafieniach Dawida Makowskiego.

KKS - Włókniarz 0:2

Trampkarze po wyrównanym początku, z minuty na minute rozpracowywali rywala co przyniosło efekt w postaci trzy bramkowego prowadzenia do przerwy 3:0. Włókniarzy na prowadzenie wyprowadził Dawid Grygiel, który zdobył dwa gole, a jednego dołożył Norbert Matuszak. W drugiej połowie znów wyrównany początek i mamy już tylko 3:2. To nie załamało Włókniarzy, którzy dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Na 4:2 bramkę strzelił Stanisław Piskozub, a wynik na 5:2 ustalił Dawid Grygiel.

KKS - Włókniarz 2:5

Włókniarz: Jagodziński - Starmach, Szatanik, Dziedzic, Przymęski - Jasiński, Grygiel, Niemienionek, Amrogowicz - Piskozub, Matuszak.