XVIII kolejka trampkarzy i młodzików.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 10/05/2009 20:03
W sobotę, 9 maja swoje mecze rozgrywały drużyny trampkarzy i młodzików mirskiego Włókniarza. Rywalem byłe ekipa Chrobrego Nowogrodziec. Młodzicy przegrali swój mecz 2:3, a bramki dla mirszczan zdobywali: Adrian Dąbek i Dawid Trosko.

Włókniarz - Chrobry 2:3

Trampkarze Włókniarza mieli większy orzech do zgryzienia, ponieważ Chrobry to lider w ich rozgrywkach. Mecz zaczął się nie po myśli Włókniarza, który stracił bramkę już w 5 minucie. To nie załamało miejscowych, którzy dążyli do wyrównania. W drugiej połowie włókniarze stwarzali więcej okazji bramkowych jak choćby strzał Dawida Grygla, który zatrzymał się na słupku. W 60 minucie padło wyrównanie za sprawą Kuby Szatanika. Lider w Mirsku został zatrzymany, choć można odczuć czuć lekki niedosyt, ponieważ ten mecz można było wygrać i zainkasować 3 punkty.

Mirsk - Chrobry 1:1

Włókniarz: Jagodziński - Starmach, Szatanik, Dziedzic, Przymęski - Amrogowicz, Niemienionek, Jasiński (70.Piekarz), Piskozub - Grygiel, Matuszak.