XXIV kolejka ligi okręgowej - remis z wiceliderem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 10/05/2022 14:07
Początek meczu to niewielka, ale przewaga gospodarzy. W 5 minucie Adam Tylus przedarł się lewą stroną i oddał płaski strzał, który obronił Kuźniewski. W 14 minucie bliski zdobycia bramki był Stachnik, który po indywidualnej akcji nieznacznie się pomylił. Później przebudzili się goście z Leśnej, którzy stworzyli sobie dwie bardzo dobre sytuacje bramkowe. Najpierw szarżującego w pole karne napastnika gości zatrzymał Maćkowski, a chwilę później uratował nas słupek...

Rozszerzona zawartość newsa
Początek meczu to niewielka, ale przewaga gospodarzy. W 5 minucie Adam Tylus przedarł się lewą stroną i oddał płaski strzał, który obronił Kuźniewski. W 14 minucie bliski zdobycia bramki był Stachnik, który po indywidualnej akcji nieznacznie się pomylił. Później przebudzili się goście z Leśnej, którzy stworzyli sobie dwie bardzo dobre sytuacje bramkowe. Najpierw szarżującego w pole karne napastnika gości zatrzymał Maćkowski, a chwilę później uratował nas słupek.

Druga połowa do minimalna przewaga naszych rywali. W 60 minucie Pieśkiewicz oddał groźny strzał głową z 7 metrów na nasze szczęście niecelny. W 70 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Teske, ale z jego próbą w dobrym stylu poradził sobie Maćkowski. Nasza drużyna również była bliska uzyskania prowadzenia. Najlepszą okazję miał Tomczak, który będąc na czystej pozycji źle przyjął piłkę i akcję przerwali rywale. Był też strzał z rzutu wolnego Igora Dąbka niestety minimalnie niecelny.WŁÓKNIARZ MIRSK - WŁÓKNIARZ LEŚNA  0:0

Żółta kartka: B. Teske. Sędziowali: Kamil Olejarczyk oraz Dariusz Sasiela i Jakub Szymkowiak. Widzów: 200.

WŁÓKNIARZ MIRSK: Maćkowski - Pędzich, Badura, Leśniański, Czyrko - Tomczak, Talarski (80. Gajewski), Stachnik, Juźwik, Tylus - Dąbek.

WŁÓKNIARZ LEŚNA: Kuźniewski - R. Teske, Andruchów, Wichuła, Rogalski - M. Kalka, B. Teske, Kwiatkowski (46. Makowski), Dubiel (60. Smurzyński)- K. Kalka, Pieśkiewicz.