VI kolejka klasy A - pewna wygrana w Ręczynie.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 20/09/2022 09:52
W 6 kolejce Włókniarz udał się na mecz do Reczyna, aby tam zmierzyć się z miejscowych Lechem. W 6 minucie wynik meczu otworzył Czarek Leśniański, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Tylusa i strzałem głową wpakował piłkę do siatki. W 31 min mieliśmy remis gospodarze przeprowadzili szybki kontratak, który na gola zamienił Buczek. 2 minuty później Lech grał w 10. Boisko za dwie żółte i konsekwencji czerwoną kartę opuścił Capar. Włókniarz wykorzystał po przerwie grę w przewadze i zdobył 2 bramki. W 60 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Leśniański. W 76 minucie wynik ustalił Tylus pewnie, wykorzystując rzut karny...

LECH RĘCZYN  - WŁÓKNIARZ  1:3 (1:1)

Bramki: 0:1 - C. Leśniański (7), 1:1 - Buczek (31), 1:2 - C. Leśniański (60), 1:3 - Tylus (76 - rzut karny). Żółte kartki: Capar, Sobczyk, Tarazewicz, Buczek oraz Drzymała. Czerwona kartka: Capar (33 - za dwie żółte). Sędziowali: Igor Jaśkiewicz oraz Konrad Małachowski i Aneta Bargiel. Widzów: 30.

LECH: Sobczyk - Smulczyński (70. Antosz), Tarazewicz, Golec (76. Trofimowicz), Litwin - Ostrowski (46. Kamiński), Nowak, Długosz, Capar - S. Dąbrowski (75. P. Dąbrowski), Buczek.

WŁÓKNIARZ: Żuk - Górny, Pędzich, Badura, Chowański (60. Stettner) - Bielewski (46. Talarski), C. Leśniański, Drzymała (75. K. Tracz), Tylus - Gajewski (63. A. Leśniański), Dam.