XXV kolejka młodzików i trampkarzy.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 24/05/2009 17:52
23 maja w sobotę swoje mecze rozegrali młodzicy i trampkarze mirskiego Włókniarza. Podejmowali oni na własnym boisku Nysę Zgorzelec. Młodzicy zremisowali swój mecz 1:1 a jedyną bramkę dla Włókniarzy zdobył Michał Gaczyński.
Włókniarz - Nysa 1:1

Trampkarze rozgrywali mecz z drużyną, która piastowała piątą lokatę i miała nadzieje na wejście do czołowej czwórki. Włókniarze od samego początku ruszyli z impetem i bardzo szybko po składnej akcji bramkę zdobył Paweł Niemienionek. Do przerwy utrzymał się taki wynik. Po przerwie znów przewaga Włókniarzy i Kuba Szatanik zdobywa bramkę. Chwilę później kontaktowa bramka dla Nysy i zapowiadała się nerwowa końcówka. Nysa zyskała przewagę w grze i najpierw Norbert Matuszak świetnie broni, a
chwilę później Radek Starmach wybija piłkę z linii bramkowej. Wynik zakończył się wynikiem 2:1, ale Włókniarz mógł zdobyć jeszcze jedno trafienie gdyby Dawid Grygiel wykorzystał sytuację "sam na sam".

Włókniarz - Nysa 2:1

Włókniarz: Matuszak - Starmach, Jagodziński, Przymęski, Dziedzic - Szatanik, Grygiel, Niemienionek, Amrogowicz -  Piskozub, Piekarz.