XXVI kolejka klasy okręgowej - porażka w Kowarach.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 24/05/2009 21:07
W kolejnym spotkaniu klasy okręgowej Włókniarz udał się do Kowar na mecz z tamtejszą Olimpią. Gracze z Kowar walczą o utrzymanie i wiadomo było, że w tym meczu zrobią wszystko aby wygrać. Początkowe minuty meczu to dominacja gospodarzy, którzy raz po raz sunęli na bramkę Warchała, jednak nie potrafili trafić do siatki. Po okresie dominacji do głosu zaczęli dochodzic włókniarze, jednak nie udało im się stworzyć klarownej sytuacji. I wreszcie pod koniec pierwszej połowy przypadkowe zagranie ręką Gajewskiego w polu karnym i sędzia wskazuję na rzut karny. Do piłki podszedł napastnik Olimpii i ... nie trafił w bramkę.

Tak więc wciąż było 0:0 i taki wynik utrzymał się już do końca pierwszej połowy. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsze 45 minut tyle, że w tym czasie graczom z Kowar udało się objąć prowadzenie. Błąd jednego z naszych obrońców wykorzystał Szujewski i było 1:0 dla miejscowych. Gracze Olimpii poszli za ciosem i po kilku minutach w polu karnym gości sfaulowany został jeden z zawodników gospodarzy, sędzia ponownie wskazał na 11 metr. Do piłki podszedł Szujewski i było 2:0. Wtedy do głosu zaczęli dochodzic goście, jednak pierwszą groźną sytuację stworzyli pod koniec meczu, ale strzał Majera obronił bramkarz, a potem sędzia podjął kontrowersyjną sytuację. Po strzale właśnie Majera bramkarz odbił piłkę i został kopnięty przez własnego obrońcę, piłkę do bramki skierował Morzecki, a sędzia odgwizdał rzut wolny dla miejscowych. Nie była to zresztą jedyna pomyłka arbitra w tym spotkaniu. Niemniej jednak Włókniarz przegrywa w Kowarach z Olimpią 2:0.

OLIMPIA - WŁÓKNIARZ 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 - Szujewski, 2:0 - Szujewski.

Olimpia: Szaraniec - Kosek, Czuba, Ożóg, Ciesielski - Kafel,  Hutnik,  Skowron, Glinski, Szujewski - Hobgarski.