V kolejka klasy A - wysoka wygrana z Czerwoną Wodą.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 07/09/2023 09:39
Mecz został poprzedzony minutą ciszy ku pamięci zmarłego Józefa Sekrety, wieloletniego działacza i kierownika Drużyn Włókniarza. Samo spotkanie rozpoczęło się idealnie dla naszej drużyny, bowiem już w 2 minucie Adrian Talarski znalazł sposób na bramkarza gości. W 8 minucie gry dobre dośrodkowanie Bielewskiego efektownym strzałem głową wykończył Tomczak. Bramkę na 3:0 w 17 minucie zdobył Dąbek. W 27 minucie prawą stroną w pole karne przedarł się Talarski wyłożył piłkę do Igora Dąbka, a Igor na raty pokonał bramkarza. Do przerwy 4:0 dla Włókniarza...

Po zmianie stron Włókniarz dołożył jeszcze dwie bramki. W 55 minucie bramkę ponownie zdobył najskuteczniejszy gracz Włókniarza Adrian Talarski. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Paweł Łoś. W 86 minucie zrezygnowanych gości dobił Bielewski, który strzałem głową zamknął dośrodkowanie Tylusa. Włókniarz pokonał Piasta 6:0, zaliczając 4 wygraną z rzędu.

WŁÓKNIARZ - PIAST CZERWONA WODA  6:0 (4:0)

Bramki: 1:0 - Talarski (2), 2:0 - Tomczak (8), 3:0 - Dąbek (17), 4:0 - Dąbek (27), 5:0 - Talarski (55), 6:0 - Bielewski (86). Żółte kartki: Talarski oraz M. Żółty. Sędziowali: Dariusz Sasiela oraz Bogdan Kowalski i Andrzej Sondej. Widzów: 200.

WŁÓKNIARZ: Swarzyński - Górny, Pędzich (46. K. Tracz), Badura, Bielewski - Tomczak (46. Tylus), Chlabicz, C. Leśniański (60. Firko), W. Tracz (46. B. Morzecki) - Talarski (75. Werle), Dąbek (46. Łoś).

PIAST: Olbert - Kopaczyński, Łukasz Nowak I, Myrta, R. Nowak - Maglas (46. Jesionek), Sz. Żółty (60. Kutrowski), Musielak, Łukasz Nowak II - M. Żółty (70. Król), Kaletka.