XXVI kolejka młodzików i trampkarzy.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 30/05/2009 19:18
30 maja swoje mecze rozegrali młodzicy i trampkarze mirskiego Włókniarza. Rywalem mirszczan była Granica Bogatynia. Młodzicy przegrali swój mecz z dużo wyżej notowanym rywalem 0:3. Przy takim właśnie wyniku "jedenastkę" zmarnował Paweł Mąka.

Włókniarz - Granica 0:3

Trampkarze grali z niżej notowaną od siebie Granicą. Już na początku mecz ułożył się po myśli mirszczan i wynik otworzył Stanisław Piskozub. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie ataki gości i atomowe strzał z 20 metrów jednego z nich i mamy wyrównanie. To nie załamało Włókniarzy, którzy dążyli do zmiany wyniku. To udało się Pawłowi Niemienionkowi, który wykorzystał błąd bramkarza rywali i umieścił piłkę w siatce. Nie minęło dziesięć minut, a mamy wyrównanie. Niepilnowany napastnik gości "szczupakiem" trafia do bramki. Mecz zakończył się remisem 2:2, lecz Włókniarze jeszcze przed końcem meczu mieli więcej okazji do strzelenia bramki.

Włókniarz - Granica 2:2