XXVII kolejka młodzików i trampkarzy.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 09/06/2009 12:01

6 czerwca ostatnią kolejkę rozegrały drużyny młodzików i trampkarzy mirskiego Włókniarza. Rywalem mirszczan był BKS Bolesławiec. Młodzicy dostali tęgie lanie od świeżo upieczonego mistrza ligi okręgowej młodzików aż 0:8.

BKS - Włókniarz 8:0

Trampkarze nie mieli żadnych szans na przeskoczenie drugiego w tabeli BKS-u, ani na stracenie trzeciej lokaty na rzecz Granicy Bogatynii, a więc był to można by powiedzieć mecz bez żadnej stawki. Już w 2 minucie tracimy gola. Faul przed polem karnym Radka Starmacha na zawodniku, który wychodził na czystą pozycję. Kara 20 minut za faul i na dodatek tracimy gola po błędzie bramkarza. Jeszcze przed przerwą dwie stuprocentowe okazje do zdobycia gola miał Łukasz Amrogowicz, lecz dwukrotnie się pomylił. W drugiej połowie meczu ciągłe ataki mirszczan, lecz nic z tego nie wynikło i na zakończenie sezonu Włókniarz przegrywa 0:1.

BKS - Włókniarz 1:0

Włókniarz: Matuszak - Starmach, Jagodziński, Przymęski, Tomczak - Szatanik, Grygiel, Niemienionek, Amrogowicz - Tylus, Gaczyński.