XXVIII kolejka klasy okręgowej - remis w Radzimowie.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 09/06/2009 12:11
Seniorom Włókniarza udało się w końcu zdobyć punkt na obcym terenie. Stało się to w meczu z ostatnią drużyną w tabeli, Cosmosem Radzimów. Na samym początku spotkanie trzy świetne okazje zmarnował Morzecki co zemściło się na gościach. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał jeden z graczy z Radzimowa i gospodarze prowadzili 1:0. Ich radość nie trwała jednak długo. Kilka minut później Leśniański kapitalnie ograł obrońców gospodarzy i pięknym mierzonym strzałem w długi róg doprowadził do remisu. Do końca pierwszej połowy Włókniarze mieli kilka znakomitych sytuacji, miedzy innymi po uderzeniu Morzeckiego piłka trafiła w słupek.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Ciągłe ataki Włókniarza, a bramkę zdobyli gospodarze. Z rzutu wolnego uderzył napastnik gospodarzy, a w murze fatalnie zachował się jeden z graczy Włókniarza i piłka wpadła do siatki obok zaskoczonego Warchała. W odpowiedzi w rzutu wolnego kapitalnie uderzył Majer, ale piłka trafiła w spojenie. Jednak Włókniarzom udało się doprowadzic do remisu. Dokonał tego Morzecki, celnie główkując po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Majera. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie, choć były ku temu okazje i jednych i drugich.

COSMOS - WŁÓKNIARZ 2:2 (1:1)