IV sparing Włókniarza - remis z Górnikiem.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 29/07/2009 22:03
Czwartym sparingpartnerem Włókniarza w przygotowaniach przedsezonowych był spadkowicz z IV ligi, Górnik Złotoryja. Mecz rozgrywany był w systemie 3 x 30 minut. W pierwszej  tercji lepsi byli włókniarze, którzy za sprawą Adama Kowalskiego prowadzili 2:0. Druga cześć meczu także rozpoczęła się znakomicie dla miejscowych, ponownie za sprawą "Kowala" i prowadziliśmy już przewagą trzech bramek. Goście ostro zabrali się do roboty i w przeciągu kilkunastu minut wyrównali stan meczu. Ponownie na prowadzenie wyszliśmy po fantastycznym uderzeniu "Kowala", który huknął z ok. 30 metrów w samo okienko.  Przyjezdni nie odpuszczali i zdołali strzelić wyrównującego gola.

WŁÓKNIARZ - GÓRNIK 4:4 (2:0)

Bramki: 1:0 - Kowalski, 2:0 - Kowalski, 3:0 - Kowalski, 4:3 - Kowalski.

Włókniarz: Jaworski - Kreis, Niemienionek, P. Grygiel, Dołęga -  Krawczyk I, Badura, Kowalski, Faściszewski - Krawczyk II, Gajewski.

Rezerwa: Rosiak, Supel, Skórka.