IX kolejka klasy okręgowej - pechowa przegrana w Kamiennej Górze.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 20/09/2009 00:04
Pechowo zakończył się wyjazd Włókniarza do Kamiennej Góry na mecz z Olimpią. Mirszczanie już na początku meczu mieli rzut karny, który niestety został przestrzelony przez Gajewskiego. Gospodarze do przerwy strzelili dwie bramki za sprawą Mittelstada w 15 minucie i Wojciechowskiego z rzutu wolnego tuż przed przerwą.  Mirszczanie w tej części gry mieli jeszcze dwie okazje, strzał Kowalskiego w poprzeczkę po rzucie wolnym i uderzenie Morzeckiego ale niestety nie udało się ulokować piłki w siatce.

Tuż po przerwie za sprawą Leśniańskiego zmniejszyliśmy prowadzenie gospodarzy ale to było wszystko co udało się strzelić z naszej strony. Olimpia miała jeszcze rzut karny, tak jak w naszym przypadku również niewykorzystany.

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA - WŁÓKNIARZ 2:1 (2:0)

Bramki:
1:0 - Mittelstad (15), 2:0 - Wojciechowski (44), 2:1 - Leśniański (50). Żółte kartki: Hadała, Powiertowski, Buda oraz Rosiak. Sędziował: Piotr Tośko. Widzów: 100.

Olimpia: Powiertowski -  Pietrzykowski, Hadała, Kuk, Wojciechowski - Kwaśniewski, Mittelstad, Rola, A. Łatka (90. Miechurski) - Golasiński (90. Warzecha), Senków (77. Cyl).