Rozgrywki juniorów.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 11/10/2009 20:12
W VIII ligi okręgowej juniorów zawodnicy Włókniarz udali się na spotkanie do Kowar, by tam stawić czoła miejscowej Olimpii. Spotkanie zaczęło się spokojnie, przez pierwsze 15 minut obie drużyny wzajemnie się badały. Jako pierwsi okazję do zdobycia bramki mieli gospodarze, jednak uderzenie jednego z graczy Olimpii trafiło w poprzeczkę. Kilka minut później było 1:0 dla gości. Zieliński zagrał świetną piłkę do Gzika, ten ograł obrońcę i bramkarz, po czym wpakował piłkę do pustej bramki. Kilka minut później Włókniarz prowadził już 2:0. Po raz kolejny piłkę do bramki wpakował Gzik. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej części zaczęło się od ataków Olimpii, jednak niewiele z nich wynikło. Natomiast gracz z Mirska czekali na swoją szansę i ją wykorzystali. Zieliński mocno uderzył/dośrodkował, piłką odbiła się od jednego z obrońców Olimpii i było 3:0. Kilka minut później bramkę, jak się później okazało honorową zdobyli gracze z Kowar. Kilka minut później mogło byc 3:2, jednak Cena kapitalną interwencją zażegnał niebezpieczeństwo. W końcówce meczu gospodarzy dobił Jaworski, wykorzystując rzut karny. Tak więc po dobrym meczu juniorzy starsi pewnie pokonali Olimpie Kowary 4:1.

Olimpia Kowary - Włókniarz 1:4

Bramki: Gzik-2,
Jaworski (karny), bramka samobójcza,

Włókniarz: Jaworski - Cena, Skórka, Stolarz, M. Górny (Mańka) - Grygiel (Piotr Juźwik),
Paweł Juźwik (Rowiński), Chęciński (Żelisko), Zieliński, Sidorski - Gzik (K. Górny)

Juniorzy młodsi zremisowali 2:2. Obie bramki zdobył Talarski.