I sparing Włókniarza - porażka z imiennikiem z Leśnej.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 24/01/2010 20:15
Pierwszy mecz kontrolny w przerwie zimowej rozegrany został w siarczystym mrozie i na boisku pokrytym śniegiem, co nie przeszkodziło jednak obu zespołom w stworzeniu ciekawego widowiska. Gra na zmrożonym boisku przyprawiała obu ekipom sporo trudności ale pomimo to zarówno miejscowi jaki i zawodnicy drużyny gości ambitnie starali się walczyć o piłkę. Gra była wyrównana ale to gościom udało się strzelić bramkę przy olbrzymim współudziale miejscowego bramkarza, który wybijając piłkę z pola karnego zrobił to tak niefortunnie, że trafił nią napastnika gości w plecy, a futbolówka odbiła się na nasze nieszczęście w taki sposób, że wtoczyła się do siatki. Później przewagę uzyskali miejscowi ale razili nieskutecznością.

Po przerwie gra wyglądała podobnie, gospodarze wypracowywali sobie okazje ale nic z tego nie wynikało. Na dodatek w końcówce spotkania kolejny koszmarny błąd popełnił Jaworski, który przepuścił piłkę między nogami dając tym samym napastnikowi z Leśnej okazję do podwyższenia wyniku.

W pierwszym zimowym meczu widoczny był brak Adama Kowalskiego, któremu obowiązki służbowe nie pozwoliły zagrać oraz Bartosza Morzeckiego, nieobecnego z bliżej nieokreślonych powodów. 


WŁÓKNIARZ - WŁÓKNIARZ LEŚNA 0:2 (0:1)

Bramki:
0:1 - Panek, 0:2 - Pieśkiewicz.

WŁÓKNIARZ MIRSK: Jaworski - Dołęga, Ł. Niemienionek, Krawczyk I, P. Grygiel (46. Skórka) - Supel, Leśniański, Gajewski, Faściszewski - Majer, Sz. Morzecki.

WŁÓKNIARZ LEŚNA: T. Kopka (46. Głowacki) - Więckowski, Murawski, Ł. Kopka, Panek - Farganus, Teske, P. Suchanecki, Wiak - Panek, Pieśkiewicz.

(skład zespołu gości oraz nazwiska strzelców bramek zaczerpnięte zostały ze strony internetowej Włókniarza Leśna - www.wlokniarzlesna.pl )