XXV kolejka klasy okręgowej - koniec zwycięskiej passy.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 01/05/2010 20:10
Po czterech wygranych z rzędu gracze mirskiego Włókniarza udali się do Wojcieszyc, na mecz z Woskarem. W naszym składzie zabrakło wykartkowanego Arka Dołęgi i naszego kapitana, Adama Kowalskiego, który z powodu kontuzji będzie pauzował dłuższy czas. Zaczęło się od dobrego uderzenia Majera, jednak bramkarz gospodarzy spisał się bez zarzutu. W odpowiedzi bramkę zdobyli gracze Woskaru. Ładne uderzenie z około 24 metrów pomocnika Woskaru i Ciepiela skapitulował po raz pierwszy. W 40 minucie było 1:1. Asystę zalicza debiutujący w seniorskiej kadrze Mateusz Szurmiej, a gola ładnym uderzeniem prawą nogą zdobywa Majer. Chwilę potem dobrą okazję miał napastnik Woskaru, ale Ciepiela nie dał się zaskoczyć. Do przerwy było 1:1. Po przerwie na boisku nie działo się zbyt wiele. Aż do 60 minuty, kiedy długie podanie przejął Kandyba i ładnym uderzeniem lewą nogą wyprowadził gospodarzy na ponowne prowadzenie. W odpowiedzi  uderzał Bartek Morzecki, jednak bramakrz gospodarzy wybronił ten strzał. Włókniarze do końca próbowali strzelić bramkę, jednak ta sztuka się nie powiodła i pierwsza porażka w tej rundzie stała się faktem.

WOSKAR - WŁÓKNIARZ 2:1 (1:1)

Bramka:
1:0 - Sobolewski (12), 1:1 - Majer (40), 2:1 - Kandyba (60). Żółte kartki: Misiura, Niemiec (rezerwowy) oraz Chęciński, Majer. Sędziował: Kamil Wieliczko. Widzów: 100.

WOSKAR: Stankiewicz – Jurkowski, Masłowski, Misiura, Larysz - Sobolewski (80. Wryszcz), Kandyba, Micek, Górgul (90. Pędzich) - Kowalski-Ciepiela (55. Stefanowicz), Khodzamkulov (65. Myjak).

WŁÓKNIARZ: Ciepiela - Szurmiej, Ł. Niemienionek, Gajewski, Krawczyk - Leśniański, Chęciński (Supel), Sz. Morzecki, Paweł Juźwik (Dubiel) - B. Morzecki, Majer.