Młodzicy i trampkarze - VI kolejka.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 20/09/2008 18:18
Dziś, w sobotę 20 września odbyły się mecze VI kolejki ligi okręgowej młodzików i trampkarzy. Włókniarz Mirsk podejmował KKS Jelenia Góra. Młodzicy wyszli w następującym składzie: Klimkowski - Tylus, Tomczak, Górny - Oś, Radowicz, Mąka, Fościak - Gaczyński, Kireńczuk, Makowski.

Młodzicy już na początku objęli prowadzenie za sprawą Pawła Mąki (1:0). Później ten sam gracz dołożył drugie trafienie (2:0).W samej końcówce goście strzelili kontaktową bramkę (2:1).

Trampkarze wygrali znacznie wyżej, a wyszli w składzie: Jagodziński - Starmach, Radowicz, (45. Gaczyński), Dziedzic - Amrogowicz, Niemienionek, Piskozub, Bertasz - Grygiel, Matuszak. Trampkarze od razu zaczęli od mocnego uderzenia. Norbert Matuszak świetnie zachował się w sytuacji sam na sam i Włókniarz objął prowadzenie (1:0). Chwilę później kapitalny strzał na bramkę oddał Dawid Grygiel, bramkarz nie miał szans i musiał wyciągać piłkę z siatki (2:0). Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie znów od mocnego uderzenia rozpoczął Włókniarz po bramce Matuszaka (3:0), później po raz drugi Grygiel (4:0) i Piskozub (5:0). Rywali stać było tylko na jedną bramkę i na nic więcej.

Mecz zakończył się wynikiem 5:1 po bardzo dobrej grze naszego zespołu. W najbliższą sobotę 27 września młodzicy i trampkarze wyjadą do Nowogrodźca na mecz z tamtejszym Chrobrym. Miejmy nadzieję, że przywiozą komplet punktów.