XXXI kolejka klasy okręgowej - wyjazdowa wygrana w Raciborowicach.
Dodane przez mkswlokniarz dnia 31/05/2010 17:44
Włókniarz nadal niepokonany. Tym razem łupem mirskiej jedenastki padł GKS Raciborowice, drużyna która nie zwykła oddawać punktów na swoim terenie. Włókniarze rozpoczeli mecz z wysokiego C, już kilkadziesiąt sekund po rozpoczęciu gry na prowadzenie gości wyprowadził strzałem z linii pola karnego Majer. Miejscowi mieli także swoje okazje ale piłka lądowała najpierw na słupku, a później na poprzeczce bramki Jaworskiego, zastępującego nieobecnego Ciepielę. W 30 minucie gospodarzom udało się wyrównać za sprawą Wróblewskiego zamykającego dośrodkowanie Białego.

Po przerwie  odlądaliśmy typowy mecz walki, z dużą ilością fauli i niewykorzystanych okazji. Najlepszą miał Bartek Morzecki, ale z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Zrehabilitował się już w doliczonym czasie gry, kiedy po kontrze wyszedł sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował okazji.

GKS - WŁÓKNIARZ 1:2 (1:1)

Bramki:
0:1 - Majer (1), 1:1 - Wróblewski (30), 1:2 - B. Morzecki (90+). Żółte kartki: Bączkiewicz oraz Leśniański. Sędziował: Piotr Tośko. Widzów: 100.

GKS: Kopczyński (30. A. Woźniak) – Poczta, Suszka, Woźny, Hencel – Biały (85. Bajer), Halczuk, Bączkiewicz, Maksymczyk (60. Jurczak) - Wróblewski, Olechowski.

WŁÓKNIARZ: Jaworski - Dołęga, Ł. Niemienionek, P. Grygiel (46. Sidorski), Krawczyk - Sz. Morzecki, Leśniański (71. Supel), W. Jasiński (46. B. Morzecki), Paweł Juźwik - Majer, Gajewski.